GT wymiana w balonie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by misiek1978, Apr 8, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Chciałem wymienić się z jedną osobą kilkoma rzeczami. Wystawiłem ofertę w balonie a osoba twierdzi, że tego nie widzi. Czy to jest możliwe aby był podział jak na targu ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak to jest możliwe, widzimy tylko oferty Graczy z bazy danych, do której przypisane jest nasze konto podobnie jak na targu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Jeśli nie można wymienić się w balonie z jakimkolwiek innym graczem to po co taki balon skoro jest tylko dla określonej liczby graczy ?
     
    Last edited: Apr 8, 2020
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To jest pytanie retoryczne, a tu mamy dział pytań technicznych 8)
    Balonowe wymiany są i zawsze były anonimowe, nie ma ustawek.
    No, chyba że ktoś się dogada z graczem z tej samej bazy danych... ale ileż z tym zachodu, brr.
     
    misiek1978 likes this.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zzizzie dziękuję za pomoc.

    misiek1978 takie niestety są na dzień dzisiejszy możliwości, być może się to kiedyś zmieni a póki co musimy się z tym pogodzić.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Niestety już się z tym pogodziłem :(
    Miłego dnia zamykamy
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wzajemnie miłego dnia życzę i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.