Skleporama

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -karol1299-, 2 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Witam
    Dzisiaj do gry weszła specjalna oferta pozwalająca w skleporamie kupić towar za siangoroszę.
    Niestety, nie mam możliwości zakupu, guzik z ceną jest szary jak w przypadku braku odpowiedniej ilości waluty, Nie wykorzystałem limitu, bo nie kupiłem nawet jednej sztuki, a sianogroszy mam wystarczającą sumę.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Odśwież proszę grę i sprawdź ponownie. U mnie wygląda to tak:
    sklep.PNG

    Napisz proszę, czy pomogło.
     
  3. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    nie pomogło - przynajmniej mi
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Niedobrze:( Zapytam, czy jest z tym jakiś problem. Może póki co spróbujcie na innej przeglądarce? Ja korzystam z chrome.
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    sprawdziłam na dwóch - google i firefox. Oki, będę zaglądać, może coś się dowiesz
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Właśnie zaczęłam pisać o ciasteczkach itp., ale przyszła błyskawiczna odpowiedź, że jest taki problem u niektórych Graczy. Trwa szukanie przyczyn.
    Może cena jest zbyt niska w stosunku do Waszej zasobności w SG.... To taki mały żarcik z mojej strony:D
     
    kaska860 lubi to.
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Niestety też na innych przeglądarkach to samo.
    No cóż, pozostaje czekać na naprawę, dziękuje za informacje.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Nie mamy informacji o naprawie, ale właśnie wylogowało mnie z Farmy. Może informatycy wgrali poprawkę. Sprawdźcie proszę czy już działa.
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    3 x mnie wylogowało i póki co nie mam nic za sg
    dobra wyloguję się sama jeszcze raz :oops:

    Edycja: Dobra pozamykałam wszystko,zjadłam ciacha i historię i jest już :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2020
  10. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Juz się pojawiło, dziękuje za pomoc.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Również dziękuję i w takim razie zamknę temat:)
    martajolka81, gdyby u Ciebie nadal coś nie grało, zwróć się proszę do Pomocy technicznej.
     
    martajolka81 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.