logowanie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marynia53, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    A czas eventów mija!!!!
    co z tym zrobicie ?
    Pytam MOD??
    Bo chyba coś jest nie tak
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Juz mnie :mad: ciekawe jak mamy skończyć dobowy event jak od wczorajszego wieczora nie można nic zrobić >:(
     
    hlnrys lubi to.
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Udało mi się zalogować , ale bardzo muli i nie działa spółdzielnia oraz zlecenia .. przy ikonce z misjami spółdzielczymi na czerwono się wyświetla ze mam 348 misji - niby nowych :D
     
    ewelina24.097 lubi to.
  4. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    to samo u mnie. Przez chwile nawet miałam widok leśnej polany na Baśce :D
     
    amber♥ lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Spróbujcie proszę zalogować się teraz i sprawdźcie czy jest jakaś poprawa?
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    od 9:20 do teraz się próbowałam zalogować, ostatecznie się udało....
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marysiad8 jeden z Twoich nic nie wnoszących postów usunęłam, informuję, że cały czas działamy i prosimy o cierpliwość.

    Czy coś się zmieniło?
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Trochę muli ale wpuścili :)
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cieszę się, że wpuścili i mam nadzieję, że jak poprzechodzisz na inne plansze i wszystko ponownie się załaduje to będzie lepiej.

    Jak jest u pozostałych zgłaszających problem?
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zebrałam wszystko, ponownie sie przelegowałam i śmiga bez problemu :)
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to super, niech tak zostanie.

    Czekam na wieści od pozostałych Graczy, jak jest u Was, czy problem z logowaniem ustąpił?
     
    amber♥ i agucha31 lubią to.
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    U mnie OK :)
     
    SMOD_Atena lubi to.
  13. LusiaSZ

    LusiaSZ Okazjonalny autor

    Udało się zalogować, z przechodzeniem na kolejne pola nie ma problemu, wczytują się dosyć szybko.(gram na Firefox, internet UPC 500 Mb).
     
    SMOD_Atena lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Świetnie, mam nadzieję, że pozbyliśmy się tych problemów na dłużej.

    Czy ktoś jeszcze ma problemy czy też pytania w temacie?
     
  15. -zarnik-

    -zarnik- Czeladnik forum

    U mnie gra stawała na 55% od wczoraj do dzisiaj około godz.11.30 . Wszystko wyczyszczone. UPC. Nowy laptop. Więc wina gry.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -zarnik- czy obecnie ten problem u Ciebie występuje?
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, problemów od wczoraj nikt nie zgłasza więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.