logowanie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by marynia53, Mar 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    magdalena nie zaśmiecaj proszę wątku, Twój post usunęłam. Bardzo proszę nie używać wulgaryzmów, jeśli masz jakieś uwagi czy zastrzeżenia to zapraszam do PT.
     
  2. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Siema już biegnę do ekipy ;)

    Spoko dnia. U mnie nadal szklarnia też nie działa mam tak jak hlnrys

     
    Megan likes this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    magdalena poproszę o informacje, o których pisałam w poprzednim poście.
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Wersja 80.0.3987.132 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) Chrome , AFP 32.0.0.344 , net UPC 500 Mb/s ( z netem nie mam żadnego problemu),
    Mozilla również najnowsza , sprawdzone na obu przeglądarkach - chociaż z Mozilli rzadko korzystam :)
    Uważam że problem jest po stronie gry :)

    PS. Nadal ładuje do 55%
     
    Megan likes this.
  5. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    spółdzielnia nie działa i gałązki też nie działają nie wyświetlają się gotowe do zebrania.
     
    Megan likes this.
  6. Megan

    Megan Komandor forum

    Sprawdziłam na czterech przeglądarkach, Chrome, Opera, Kameleon, Firefox i na wszystkich gra ładuje się do 55%. Nie wiem co ma do tego dostawca neta, jeżeli wszystko inne działa i śmiga a tylko na Farmeramie ciągle są problemy.
     
    hlnrys and amber♥ like this.
  7. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    UPC 500 GB śmiga b.szybko a od godziny 23 nie moge wejsc nowiutki laptop i myśle ze to ten sam problem co ostatnio
     
    hlnrys, amber♥ and Megan like this.
  8. _Morus2424_

    _Morus2424_ Czeladnik forum

    rowniez od godziny nie moge sie zalogowac tyle pracy na marne pomocy
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja nawet nie sprawdzam innych przeglądarek (FF też wywalił).
    Jak mi kameleon nie dźwiga farmy, to jest źle.
     
    .Farmeria. likes this.
  10. prima.1

    prima.1 Forumowy żółtodziób

    Spokojnie
    zaraz ukazę się informacja o :
    zmianie przegladarki
    wyczyszczeniu ciasteczek
    itp
    i mnie tez muli:cry::cry::cry::cry:
     
    hlnrys likes this.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że do gry się zalogowałeś, spróbuj więc teraz wyczyścić pamięć przeglądarki, ciasteczka cookies i flashowe.

    Dziękuję za informację.
    Podaj proszę wersje przeglądarek. Ja też nie wiem czy dostawca neta może mieć z tym jakiś związek ale im więcej informacji tym większa szansa na szybsze znalezienie źródła problemu.

    Sprawdźcie też proszę czy program antywirusowy nie wymaga przypadkiem aktualizacji.

    U mnie tak jak i poprzednio, nie ma żadnych problemów (i zapewniam, że nie dlatego że jestem w Ekipie). Zalogowałam się jakieś pół godziny temu:

    fl.png
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech i nadal nie mogę sie zalogować :( staje na 55% i dalej nawet nie drgnie
     
  13. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Ja również się podpina, 55% i dalej nie chce iść
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Mam to samo , nie wierzę ze to błąd ze strony graczy . Nie wiem czy pisać do PT, czy SMOD Atena zgłosi ? Wszystko inne śmiga aż miło tylko farma ładuje do 55 - masakra..

    PS. Jeżeli już w nocy były podobne :cyrki: to coś jest nie tak .
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    SMOD_Atena krzyczała już na nas z samego rana ;) Problem został zgłoszony, już widzę że nie jest to problem z przeglądarką, ale jeśli znajdziemy punkt wspólny, szybciej uda nam się go rozwiązać.
    Proszę o informację czy ktoś z Was ma innego dostawcę internetu niż UPC i mimo to ma problemy z logowaniem?
     
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nie ma się co denerwować - to się nazywa sprawiedliwość, ostatnio połowa graczy miała przerwę 3-4 dni, nadszedł czas na drugą połowę, w życiu bym się nie spodziewał że firma tak sprawiedliwie podejdzie do tematu :)

    U mnie wszystko śmiga 500 UPC :)
     
    hlnrys likes this.
  17. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Dostawca Multimedia Polska i też mam problem z logowaniem
     
  18. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    To nie jest prawdą ja też ostatnio miałam problem
     
  19. majka0018

    majka0018 Młodszy ekspert

    Mój dostawca to UPC a na lapku internet z T-mobile. Ciągle ładuje do 55% i koniec.
     
  20. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Poszło !

    Edit:
    Zalogowało się ale wyrzuciło
     
Thread Status:
Not open for further replies.