Gra się nie otwiera.

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by bogusiania, Mar 16, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Witam! Od godziny próbuję się zalogować do gry na MF, GC i IE, ładuje się tylko do 55% - i dalej ani rusz. Ciasteczka wyczyszczone - co mam robić ? Dobrze, że mogę wejść na forum. Loguję się codziennie bez problemu, więc co jest dzisiaj ? Dziękuję z góry za odpowiedź.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    https://board-pl.farmerama.com/threads/logowanie.73128/
    Mody już pewnie śpią, także do rana kicha.
     
  3. majka0018

    majka0018 Młodszy ekspert

    Ja też od godziny próbuję się zalogować i nic. Już słoneczny ranek i nie mogę pozbierać i posiać. Jak skończyć zadanie codzienne ? Pozdrawiam.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Temat zamykam, proszę nie dublować tematów. Zapraszam tutaj: logowanie.

    hlnrys dziękuję za pomoc (Mody spali).
     
    hlnrys likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.