floreny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aleksandra, 8 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,upieram się przy zakupie florenów przez sms,dziwne,że wszystkie pakiety niższe mam błąd,
    nie mogę kupić,
    zgłosiłam PT,,,,
    PAKIET ZA 39,99 MOGĘ KUPIĆ,,DLACZEGO?>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2020
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam aleksandra, skoro zgłosiłaś problem do pomocy technicznej to kontynuuj korespondencję z PT.
    Krzykiem tutaj nic nie wymusisz (caps lock).
     
    aleksandra lubi to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tylko ze pt milczy.....
     
    aleksandra lubi to.
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    PT,milczy,ale to zrozumiałe,,zgłoszenie było nie dawno,pytanie pozostaje,,dlaczego wysokie pakiety są dla mnie dostępne,,a niższe ,,,błąd


    słynna promocja na floreny też nie dla mnie,,błąd

    to po co te wszystkie opcje kupna,telefon,sms,karta kredytowa,przelewy,

    żle wybrałam?
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2020
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra, według mnie to jest błąd ponieważ sprawdziłem u mnie i mam możliwość zakupu najniższego pakietu za pomocą kodu TAN. Przynajmniej do momentu otrzymania tego kodu na telefon.
     
    aleksandra lubi to.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dziękuję SMOD,też tak testowałam pakiety,,wszystkie mam błąd,prócz tego za 39,99
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra, napisałaś do działu płatności, czy do naszej PT?
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie wiem jak to odróżnić,,chyba dział płatności

    tak płatności,sprawdziłam na poczcie
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Wyślij zatem zgłoszenie do naszej PT i poczekaj na odpowiedź.
    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  10. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jak to zrobić?jak zaznaczę ,że dotyczy płatności to automatycznie jestem w dziale płatności a nie w naszej pt

    problem w grze??
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli wysłałaś zgłoszenie z poziomu gry (nie przez formularz płatności) to zgłoszenie trafi do naszej PT.
    Poczekaj proszę na odpowiedź.
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    siedzę i siedzę,myślę i myślę,czekam i czekam,,,nie kupię turbo młynka:(:(:(
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra, otrzymałaś już automatyczną wiadomość o przyjęciu zgłoszenia?
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,tak,dziś nawet dostałam odpowiedz,niestety nie dobrą:(
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra przykro mi, niestety nie wszystkie problemy da się rozwiązać po stronie gry. Jeśli do tej pory korzystałaś z jednej przeglądarki to sprawdź proszę jeszcze na innych bo choć obawiam się, że nie w tym leży problem to z uwagi na ostanie wylogowywania, itp... warto też sprawdzić jak to jest z zakupem na kilku różnych przeglądarkach.

    Jeśli na wszystkich występuje ten sam błąd to pozostaje korzystać z innych, dostępnych w grze form płatności. Polecam: paysafecard.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    pytań nie mam,dziękuję za cierpliwośc i chęć pomocy:inlove:
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, pozdrawiam i temat w takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.