problem z zalogowaniem

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Karkalinka, Mar 7, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Karkalinka

    Karkalinka Młodszy ekspert

    znajomi zgłaszają mi ,że nie mogą się zalogować do gry. Boję się wylogować bo u córki po wylogowaniu też tak się zrobiło i nic nie działa
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak się wylogujesz to nie wejdziesz.
    Mam tak:
    [​IMG]
    Z tego co widzę po innych forach, to farma padła chyba wszędzie.
    Niemiecki moderator chce to zgłosić, ale o tej porze nie ma komu.
    http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https://board-de.farmerama.com/threads/gibt-es-ein-problem-beim-einloggen.96107/#post-4422437
    oryginał
    https://board-de.farmerama.com/threads/gibt-es-ein-problem-beim-einloggen.96107/#post-4422437
     
    Karkalinka likes this.
  3. Karkalinka

    Karkalinka Młodszy ekspert

    Dzięki Rysiu za wiadomość
     
    hlnrys likes this.
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Problem jest już zgłoszony. Programiści sprawdzają co się stało i miejmy nadzieje, że szybko się z nim uporają.
     
    Karkalinka likes this.
  5. miskowwka

    miskowwka Forumowy żółtodziób

    U mnie to samo ;(
    [2002,"Exception","R_y91mHU4dNP0YoXjTRu_d2PtDpqinQ5tzWAj4koQbyy0oqIIztP-QuLdh-YWld4psfP536jabOYXcofUhN8HDIw0E0x_Kp68YXjyzvkcqBrDXta3snnjDRJ5ifEFoz6ll7gjUWBUZwySCtsz3Aq3Bu7ARsJ5x618ZrQkPwlkjxBcsj8H3FQ7j25dh33df2jkvDHr1PLv5sNYbHnieRdTqdFuWRH9AWXhPtKAJQU-kLt58D-WoF-PY46g6lXRGnC81RC-CirPWwu3MbrE5MinMhkt9Voe8-5pKRt5InXoIXACLKDOvALN73ufXOd-z9_LJNieKBV_DENLsn9YSI6y_EK8zXb6YmtMYSt7wCOYiPiv6GYZFyq9ctlNw8PlVAb9t90mwOvwUxO42yYrqLe0RN3YsF_CbfrRU9If6MP000u6dP1yHhYySvEE_cSq5jT9p2Lz11a7CIPdO64caGP6XM9wFQP4O6CfgM_i4kFk25DIPUdEXY-U-5YXjd7HIjUdasDvT_1Zbp2EpiPuIM09aGbK7NrwnZij0U4ZySt_4afJyqesGp0L9VWJlid_QctzWDcCfmj8bPqHCI494iL8e3D0lO4ttqW7XUQRxKtF786rTvsNtD--tEcdWaSOE56-1fyyH6titQETZEsaMBw_E9U7oFuelEw6Ls9_KNSbMd__8SugskINVpIPe9apljpJB7gJY0f0TefbyMTI5000utI1cl8e-zDYvvCpvrnpOIcN-ZDXU-nnAt1mdh-KcUau6vm8p3oj01s7a9w13MeWQJHy1Xkiu6w2-M96wDw5gw62F2byXMENsKpT5CPzPjjHgpN7kNX1i1JddClwPx-9E4xgykVLVC3pCm013UTJLYBPTj7TdBGDFRq709RH6UvKEXifJnb2-zmgCsvxsP84PxTYF4YV10aJujTZpsjp-CEytQpOuoyhvQn2T3UnhnsE7bMlxY0Uc6eQvJM6vxxIZk-u6aHJME5Zjeguuyj4w1nPWztcCjTjyPt4C4CqZkBquJoHeddhC6BsfWnpjSEz-UXjFoF-5IqLMzUruQ7qgj8hAm5eNh9slahdLgsLBh_UaCOvzbqr_r0qS4uMX1fDfEsHbTPxZU0NijyiNH7AexiM038WhsLWhKSM5BjyCj7-YKksFlIMzQzNWNE6-__oPO0qbMqRW8F3EVFfB_MQ2HZrb2ygbU9IZ1JAOxXKz0fpnnssstnpR01OP3kTYhLIybdX8XC6Brlkd4ImpVuR82A-bEDEJOfMxk4lSlgFnq6482KYMSfP4Is8JMghpAzohMexEbZLjG-tPA4JZhT_Rv55uhkjKJimdK_TyWEzQoRRThUhW3tX0U4tsxPwWR-U6d4FuYARxLwByR57DifgSJUKysjm5AuVG7aR9kYcwNCgU0Pigp7lhZlo_O9aOwuFIxAj1_n5629UjDylUD6Aak-mDyHhdLsfAmdfGWKdgWZiZ4w7UD6qtyitDhfT-vhkFRzsS2wKEHslPQ8o8WaptS9vf_yP9M_OR13SN_XrOGIFLp-mcQU6wd085PgFi1LFHKvKSpyBIN-a1AHrELIV6xieeqm-T7rK3dYbSSdgdVFKivvRr5m0_CY7pn2GgQmbYapwVbcbWsG1_HHCGkcP8iKkCHeNZyuKyNp2ze8Za3J7R3el34o09644psanegdYsjWCGEb9gBjGVNBkiDvxkqz4Z5p1FGKrbNKGtal4rYCG8wISI-haRScUCRSpu46I08gShzJa0bqWwl4a-jVJxxEkF-RJYv_RK2oQx0ulyC98UtskFgRkmh-ZqlpqWXfEikigMBPpLi3E7uumRH5lpeat09UKM3LFjgO72024dFla_wU7XGJALMGowkUMMif4fz5IcLkGCFXEoZ79ZowoniWWKiVFGPB4vz3j2hEssnnjmCjYLRCl54LLujC0yOBZRx-Io8ytsFPQ2RNSLgWL-ibLBebYphfOkZhCc5hl_SF3ZxyFj9W8VnDFKWgFgN4NzCU-Wb8q_Pe85qTmPebqg1tgsVpaZJyCHTOXKXAAnXLro0c238pvHAFxV3isgm_qbZOELNDHOTH9NkRdo1MoRLTRNG2B2etkXk8MxjhTbA1doagzJb1nffG5_DSwQAfhczi3ToysDRSBORaMOFmZgqA1Paff7YS_b1_FOXPvogInP7F2FAulkXqIfps-nJueLOiW7RVz_3XZRHGWDb6W7JDkBrsda-Xu3EUIDkrDswI1SfM4NNktCsuAUYMP4gfTMifY7XNS8R7gUu7tl-S1JGk26KTrKZ31YRftYOEpwAlISq1Fa6hvYapimHdylKT3U6FmuwxNObpgzH3pA9Arns2medJ5juqgmX__IXLWz1Nstg2YQJgZKIFxL94GUI1ZuWwO_t8Q4UXAWhCySQ9IW4zogHoiQK7QTKq6pCj0N28nh85YQ4CakZIy4n5RC3e8tfn4O0sGSL3L1qmVVNTTZZrIj0HD0gUREog-GX9kSLtOz6XFnfZN0Z_lNO1NvTfK1N71z3Bm5Z_TzTcM9Y8Kmp0wSiWR0zKZCqsnv6k54iFW-xzxXWXJ8uYx8y2MVWQ9lgn8U_Xg4d8WYJTdhyP_EPzIQctXpyW5WdaP33lTRHV4pSuJQUWuHb4hKEr4ynv96LYMW3nPY5ATkOjW7psBXCGgMs1P-UIWImbftj09GwfaDju0wugkgz3HbHRPv33Db1jQ3EBlvCyu4oJIv5MLEkbmQ4vwjaFJqnlcFR0MQlU7vUyUEnJuH7jK_N9GqM2d5GbkSju-Gt9zzGLCC8lO5r9EZBWNZ0s6ng_7UNzczDMaQfRtgzdhVTIsEq0rftIUX8P-WdiFcXPhspgKoBilJqrxCQyOInym-CrA-9_MpYYRlR8eD7o0Ak2S0xVXtoKzGhjJJFTwqjGkd9ob"]
     
    Karkalinka likes this.
  6. LusiaSZ

    LusiaSZ Okazjonalny autor

    U mnie było to samo, ale kilka minut temu udało się zalogować do gry.
     
    Karkalinka likes this.
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mnie też się przed chwilą udało zalogować. Mam nadzieję, że już teraz logowanie będzie działało poprawnie :)
     
  8. AniołMiłości

    AniołMiłości Czeladnik forum

    Ja miałam to samo, ale już można się zalogować.
     
  9. mapa2012

    mapa2012 Czeladnik forum

    A ja nie doczekałam się na wznowienie i nie posiałam na noc i nie zebrałam roślinki eventowej z bonusem z koła fortuny (100% zbiorów) :-(((
     
  10. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    Jestem w plecy o dwa zbiory a jutro poniedziałek i do pracy.Nie ma możliwości nadrobienia straty i kolejny event poleciał w ....:mad:
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja problemy przespałam ale z tego co wiem to trwało w nocy nieco ponad godzinę i na chwilę obecną nie mamy poza tymi w Ogłoszeniu żadnych, nowych informacji. Teraz widzę, że logowanie jest prawidłowe i mam nadzieję, że tak pozostanie.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    konsky5 likes this.
  12. sawaawa

    sawaawa Naśladowca mistrzów

    Ja też już nie ukończę eventu przez tą awarię :cry::cry::cry: wykorzystałam cały super nawóz żeby jeszcze raz zebrać w nocy i posiać na rano - straciłam super nawóz już więcej nie mam a w tygodniu już nie nadrobię tego :mad::mad::mad::mad::mad:
     
    konsky5 likes this.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sawaawa przykro mi, niestety w takich sytuacjach rekompensaty raczej nie ma co się spodziewać, takie krótkotrwałe przerwy w dostępie do gry są uwzględnione w OWH.
    Jeśli jednak otrzymamy jakieś nowe informacje to będą one zamieszczone w dziale ogłoszeń.

    Czy pytania jeszcze jakieś są?
     
    konsky5 likes this.
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie widzę więcej pytań więc kłódka.
     
Thread Status:
Not open for further replies.