problem z zalogowaniem

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Karkalinka, 7 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Karkalinka

    Karkalinka Młodszy ekspert

    znajomi zgłaszają mi ,że nie mogą się zalogować do gry. Boję się wylogować bo u córki po wylogowaniu też tak się zrobiło i nic nie działa
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak się wylogujesz to nie wejdziesz.
    Mam tak:
    [​IMG]
    Z tego co widzę po innych forach, to farma padła chyba wszędzie.
    Niemiecki moderator chce to zgłosić, ale o tej porze nie ma komu.
    http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https://board-de.farmerama.com/threads/gibt-es-ein-problem-beim-einloggen.96107/#post-4422437
    oryginał
    https://board-de.farmerama.com/threads/gibt-es-ein-problem-beim-einloggen.96107/#post-4422437
     
    Karkalinka lubi to.
  3. Karkalinka

    Karkalinka Młodszy ekspert

    Dzięki Rysiu za wiadomość
     
    hlnrys lubi to.
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Problem jest już zgłoszony. Programiści sprawdzają co się stało i miejmy nadzieje, że szybko się z nim uporają.
     
    Karkalinka lubi to.
  5. miskowwka

    miskowwka Forumowy żółtodziób

    U mnie to samo ;(
    [2002,"Exception","R_y91mHU4dNP0YoXjTRu_d2PtDpqinQ5tzWAj4koQbyy0oqIIztP-QuLdh-YWld4psfP536jabOYXcofUhN8HDIw0E0x_Kp68YXjyzvkcqBrDXta3snnjDRJ5ifEFoz6ll7gjUWBUZwySCtsz3Aq3Bu7ARsJ5x618ZrQkPwlkjxBcsj8H3FQ7j25dh33df2jkvDHr1PLv5sNYbHnieRdTqdFuWRH9AWXhPtKAJQU-kLt58D-WoF-PY46g6lXRGnC81RC-CirPWwu3MbrE5MinMhkt9Voe8-5pKRt5InXoIXACLKDOvALN73ufXOd-z9_LJNieKBV_DENLsn9YSI6y_EK8zXb6YmtMYSt7wCOYiPiv6GYZFyq9ctlNw8PlVAb9t90mwOvwUxO42yYrqLe0RN3YsF_CbfrRU9If6MP000u6dP1yHhYySvEE_cSq5jT9p2Lz11a7CIPdO64caGP6XM9wFQP4O6CfgM_i4kFk25DIPUdEXY-U-5YXjd7HIjUdasDvT_1Zbp2EpiPuIM09aGbK7NrwnZij0U4ZySt_4afJyqesGp0L9VWJlid_QctzWDcCfmj8bPqHCI494iL8e3D0lO4ttqW7XUQRxKtF786rTvsNtD--tEcdWaSOE56-1fyyH6titQETZEsaMBw_E9U7oFuelEw6Ls9_KNSbMd__8SugskINVpIPe9apljpJB7gJY0f0TefbyMTI5000utI1cl8e-zDYvvCpvrnpOIcN-ZDXU-nnAt1mdh-KcUau6vm8p3oj01s7a9w13MeWQJHy1Xkiu6w2-M96wDw5gw62F2byXMENsKpT5CPzPjjHgpN7kNX1i1JddClwPx-9E4xgykVLVC3pCm013UTJLYBPTj7TdBGDFRq709RH6UvKEXifJnb2-zmgCsvxsP84PxTYF4YV10aJujTZpsjp-CEytQpOuoyhvQn2T3UnhnsE7bMlxY0Uc6eQvJM6vxxIZk-u6aHJME5Zjeguuyj4w1nPWztcCjTjyPt4C4CqZkBquJoHeddhC6BsfWnpjSEz-UXjFoF-5IqLMzUruQ7qgj8hAm5eNh9slahdLgsLBh_UaCOvzbqr_r0qS4uMX1fDfEsHbTPxZU0NijyiNH7AexiM038WhsLWhKSM5BjyCj7-YKksFlIMzQzNWNE6-__oPO0qbMqRW8F3EVFfB_MQ2HZrb2ygbU9IZ1JAOxXKz0fpnnssstnpR01OP3kTYhLIybdX8XC6Brlkd4ImpVuR82A-bEDEJOfMxk4lSlgFnq6482KYMSfP4Is8JMghpAzohMexEbZLjG-tPA4JZhT_Rv55uhkjKJimdK_TyWEzQoRRThUhW3tX0U4tsxPwWR-U6d4FuYARxLwByR57DifgSJUKysjm5AuVG7aR9kYcwNCgU0Pigp7lhZlo_O9aOwuFIxAj1_n5629UjDylUD6Aak-mDyHhdLsfAmdfGWKdgWZiZ4w7UD6qtyitDhfT-vhkFRzsS2wKEHslPQ8o8WaptS9vf_yP9M_OR13SN_XrOGIFLp-mcQU6wd085PgFi1LFHKvKSpyBIN-a1AHrELIV6xieeqm-T7rK3dYbSSdgdVFKivvRr5m0_CY7pn2GgQmbYapwVbcbWsG1_HHCGkcP8iKkCHeNZyuKyNp2ze8Za3J7R3el34o09644psanegdYsjWCGEb9gBjGVNBkiDvxkqz4Z5p1FGKrbNKGtal4rYCG8wISI-haRScUCRSpu46I08gShzJa0bqWwl4a-jVJxxEkF-RJYv_RK2oQx0ulyC98UtskFgRkmh-ZqlpqWXfEikigMBPpLi3E7uumRH5lpeat09UKM3LFjgO72024dFla_wU7XGJALMGowkUMMif4fz5IcLkGCFXEoZ79ZowoniWWKiVFGPB4vz3j2hEssnnjmCjYLRCl54LLujC0yOBZRx-Io8ytsFPQ2RNSLgWL-ibLBebYphfOkZhCc5hl_SF3ZxyFj9W8VnDFKWgFgN4NzCU-Wb8q_Pe85qTmPebqg1tgsVpaZJyCHTOXKXAAnXLro0c238pvHAFxV3isgm_qbZOELNDHOTH9NkRdo1MoRLTRNG2B2etkXk8MxjhTbA1doagzJb1nffG5_DSwQAfhczi3ToysDRSBORaMOFmZgqA1Paff7YS_b1_FOXPvogInP7F2FAulkXqIfps-nJueLOiW7RVz_3XZRHGWDb6W7JDkBrsda-Xu3EUIDkrDswI1SfM4NNktCsuAUYMP4gfTMifY7XNS8R7gUu7tl-S1JGk26KTrKZ31YRftYOEpwAlISq1Fa6hvYapimHdylKT3U6FmuwxNObpgzH3pA9Arns2medJ5juqgmX__IXLWz1Nstg2YQJgZKIFxL94GUI1ZuWwO_t8Q4UXAWhCySQ9IW4zogHoiQK7QTKq6pCj0N28nh85YQ4CakZIy4n5RC3e8tfn4O0sGSL3L1qmVVNTTZZrIj0HD0gUREog-GX9kSLtOz6XFnfZN0Z_lNO1NvTfK1N71z3Bm5Z_TzTcM9Y8Kmp0wSiWR0zKZCqsnv6k54iFW-xzxXWXJ8uYx8y2MVWQ9lgn8U_Xg4d8WYJTdhyP_EPzIQctXpyW5WdaP33lTRHV4pSuJQUWuHb4hKEr4ynv96LYMW3nPY5ATkOjW7psBXCGgMs1P-UIWImbftj09GwfaDju0wugkgz3HbHRPv33Db1jQ3EBlvCyu4oJIv5MLEkbmQ4vwjaFJqnlcFR0MQlU7vUyUEnJuH7jK_N9GqM2d5GbkSju-Gt9zzGLCC8lO5r9EZBWNZ0s6ng_7UNzczDMaQfRtgzdhVTIsEq0rftIUX8P-WdiFcXPhspgKoBilJqrxCQyOInym-CrA-9_MpYYRlR8eD7o0Ak2S0xVXtoKzGhjJJFTwqjGkd9ob"]
     
    Karkalinka lubi to.
  6. LusiaSZ

    LusiaSZ Okazjonalny autor

    U mnie było to samo, ale kilka minut temu udało się zalogować do gry.
     
    Karkalinka lubi to.
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mnie też się przed chwilą udało zalogować. Mam nadzieję, że już teraz logowanie będzie działało poprawnie :)
     
  8. AniołMiłości

    AniołMiłości Czeladnik forum

    Ja miałam to samo, ale już można się zalogować.
     
  9. mapa2012

    mapa2012 Czeladnik forum

    A ja nie doczekałam się na wznowienie i nie posiałam na noc i nie zebrałam roślinki eventowej z bonusem z koła fortuny (100% zbiorów) :-(((
     
  10. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    Jestem w plecy o dwa zbiory a jutro poniedziałek i do pracy.Nie ma możliwości nadrobienia straty i kolejny event poleciał w ....:mad:
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja problemy przespałam ale z tego co wiem to trwało w nocy nieco ponad godzinę i na chwilę obecną nie mamy poza tymi w Ogłoszeniu żadnych, nowych informacji. Teraz widzę, że logowanie jest prawidłowe i mam nadzieję, że tak pozostanie.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    konsky5 lubi to.
  12. sawaawa

    sawaawa Naśladowca mistrzów

    Ja też już nie ukończę eventu przez tą awarię :cry::cry::cry: wykorzystałam cały super nawóz żeby jeszcze raz zebrać w nocy i posiać na rano - straciłam super nawóz już więcej nie mam a w tygodniu już nie nadrobię tego :mad::mad::mad::mad::mad:
     
    konsky5 lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sawaawa przykro mi, niestety w takich sytuacjach rekompensaty raczej nie ma co się spodziewać, takie krótkotrwałe przerwy w dostępie do gry są uwzględnione w OWH.
    Jeśli jednak otrzymamy jakieś nowe informacje to będą one zamieszczone w dziale ogłoszeń.

    Czy pytania jeszcze jakieś są?
     
    konsky5 lubi to.
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie widzę więcej pytań więc kłódka.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.