floreny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aleksandra, 6 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Witam,chciałam kupić floreny,przez telefon,nie można,,błąd,,dlaczego?:(
     
  2. roman1940

    roman1940 Aktywny autor

    mam to samo, od godziny nie mogę kupić florenów a gala super nawozów się niedługo konczy
     
    aleksandra lubi to.
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    próbowałam kupić pakiet za 19,99,nie można,
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie jest podobnie...pieniazki pobrane a fl brak
     
    olgs3 i aleksandra lubią to.
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    u mnie nie pobrali,na szczęście,współczuję,,,wyświetla błąd i dalej nic ,,nie ma pinu
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Przekazałam Wasze sygnały o problemach. Doraźnie można spróbować innych płatności, np. Paysafecard, z której sama korzystam.

    -norbijas-, jeśli pieniądze zostały pobrane, a transakcja nie została zrealizowana, to skontaktuj się proszę z PT korzystając z Formularza płatności.

    Czy póki co macie jakieś pytania?
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kontakt zostal nawiazany....
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Nie korzystam z innych form płatności,nie mogę,,,i co teraz?

    edit
    już wiem ,czekam,
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    aleksandra, jak wyżej napisałam, przekazałam informację o problemach i czekam na odpowiedź. Z pozycji forum nie jestem w stanie dociec, dlaczego nie możesz zrealizować płatności. Zakładam, że jej kwota mieści się w miesięcznym limicie konta u Operatora. Jeśli w Twoim przypadku w grę wchodzą tylko płatności telefoniczne, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną zgodnie ze wskazówkami wynikającymi z >>tego poradnika<<.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  10. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    tak kwota się mieści u operatora,,nie rozumiem co może PT,jeżeli tylko płatności telefoniczne wchodzą w grę,,
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra, z pozycji forum nic nie wskóramy więc zapraszam ze zgłoszeniem do naszej PT lub bezpośrednio do operatora/operatora płatności.
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    cóż,poczekam na samonaprawę,albo nie kupię:(
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra, skoro nie masz już więcej pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.