Wylogowanie z gry

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Danusia, Mar 2, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Już dwukrotnie ni stąd ni z owąd zostałam wylogowana z gry. Zdarzyło się to po raz pierwsz. Dlaczego?
    Znów zostałam wylogowana

    znów zostałam wylogowana

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Mar 2, 2020
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Zamknij przeglądarkę, wyczyść historię i tzw: "ciasteczka" i spróbuj ponownie - klik

    Daj znać, czy pomogło.
     
  3. tusia2000

    tusia2000 Czeladnik forum

    Mi nie pomogło.
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mnie nie wyrzuciło dziś ani razu, przez chwilę muliła gra, ale po wyczyszczeniu ciach śmiga bezproblemowo.

    Może zmiana przeglądarki pomoże.

    Jak nic nie pomoże to, można napisać do pomocy technicznej, ale wpierw trzeba zobaczyć czy to nie problem przeglądarki, internetu czy zapchanej historii.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja myślę, że to przez ewent.
    Farmerzy siedzą na targu i klikają non stop, polując na taniochę.
    Serwer nie wyrabia i wywala najbardziej obłożone targi.
     
    olgs3 likes this.
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Myślisz, że tak intensywnie meczą myszki :oops:xDno w sumie, kto wie, też tak może być :)
     
    hlnrys likes this.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    AnnDżelina - dziękuję za pomoc. :)

    Danusia - czy zastosowałaś się do wskazówek zawartych w Poradniku, który podlinkowała koleżanka? Jeżeli tak, to czy wykonane czynności pomogły?
     
  8. sylwiazl1976

    sylwiazl1976 Zaawansowany

    witam przepraszam że się wcinam ciasteczka wyczyszczone itd nadal wywala przedtem było dobrze
     
    krzysztof12345x likes this.
  9. dezole

    dezole Okazjonalny autor

    mnie też wywala, już 5 raz:( nie mogę nic zrobić na farme co wejdę to prawie odrazu mnie wywala, proszę o pomoc
     
  10. Renata111113

    Renata111113 Okazjonalny autor

    ja też zostaję wylogowana z gry już kilka razy
     
  11. maciekmietek

    maciekmietek Młodszy ekspert

    :mad::mad::mad::mad::mad:problemy nadal trwają gra samoczynnie wylogowuje gracza
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Problem został przekazany do działu technicznego.

    jakub0303, Twój post z samymi cytatami usunąłem.
     
    Last edited: Mar 2, 2020
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Potrzebujemy więcej informacji. Bardzo proszę, byście napisali odpowiedzi na te pytania (nawet jeśli już udzieliliście odpowiedzi na część z nich).
    Na jakiej przeglądarce, systemie operacyjnym (i wersjach) pracujecie? Czy problem pojawia się o różnych porach dnia? Jak często występuje i od jak dawna? Czy pojawia się przy konkretnych czynnościach, np. zbiór, wizyta w mieście, kręcenie kołem, itp?
     
    Last edited: Mar 2, 2020
  14. Osadynka

    Osadynka Forumowy żółtodziób

    Mam ten sam problem od około 2 godzin, może dłużej, wyrzuca z gry, teraz to już nawet nie minuta od zalogowania, przed chwilą wyrzuciło mnie w trakcie logowania o_O
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Osadynka, a możesz podać dane, o które proszę powyżej?
     
  16. Osadynka

    Osadynka Forumowy żółtodziób

    Google Chrome Wersja 80.0.3987.122 (64-bitowa), Win 10 Home
    wyrzuca bez znaczenia czy to sianie, zbieranie, przechodzenie z łąki na łąkę, teraz to już właściwie zaraz po zalogowaniu, więc nic nie zdążę zrobić
     
  17. jadwiga2901

    jadwiga2901 Czeladnik forum

    U mnie to samo :( jak wyżej....
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Wersje systemu i przeglądarki również?
    Posty ogólne nie dają nam wielu informacji, które są konieczne do analizy problemu.
     
  19. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Bez sensu,jedno pole zasiewam już 8 raz.Wylogowuje od razu po zalogowaniu
     
    krzysztof12345x likes this.
  20. miecia10

    miecia10 Forumowy żółtodziób

    u mnie wywala cały czas
     
Thread Status:
Not open for further replies.