kod z newslettera

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Irena, 27 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Irena

    Irena Zaawansowany

    Otrzymałam kod na mojej poczcie, a gdy go wpisuję to mam odpowiedź - nie znaleziono kodu
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Irena sprawdź w wiadomości czy kod na pewno jest wygenerowany dla Twojego konta/ID. Jeśli tak to zwróć uwagę przy kopiowaniu kodu aby nie było np. dodatkowej spacji.

    Po tych próbach daj znać czy problem jest nadal?
     
  3. Irena

    Irena Zaawansowany

    Wpisuję na różne sposoby i nadal nic
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A sprawdziłaś nazwę i ID konta z wiadomości i wszystko się zgadza?
     
  5. Irena

    Irena Zaawansowany

    ID oraz konto się zgadza. Nie wiem jak mam to jeszcze wpisać
     
  6. .Magda60.

    .Magda60. Okazjonalny autor

    sory że się wtrącam.podobnie miałam bo zamiast "zero" wpisywałam "O"...może tu tkwi błąd..;)
     
    SMOD_Atena lubi to.
  7. Irena

    Irena Zaawansowany

    Właśnie mi poddałaś odp. i tak zrobiłam. Już wszystko ok dzieki
     
    SMOD_Atena lubi to.
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Na przyszłość to jeśli jest możliwość to skopiujcie sobie kod- zaznaczacie go, później kombinacja klawiszy ctrl+c, wchodzicie do gry, otwieracie okienko do wpisania bonusu, klikacie na białe tło jakbyście chciały wpisać kod i naciśnijcie ctrl+v (wklej). Powinno to uniknąć literówek w przyszłości.
     
    SMOD_Atena lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jest, najlepiej skopiować i wkleić kod, wtedy nie ma możliwości pomyłki, trzeba tylko zwrócić uwagę żeby nie było np. na początku spacji.

    Graczom dziękuję za pomoc i skoro już wszystko z kodem w porządku to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.