rekiny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 23 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dlaczego ci co mieli wystawione zagrody rekinów mogą je nadal hodować a ci co mieli zagrody w pasku muszą je odblokować teraz za banany? Żeby było sprawiedliwie to po zbiorze powinny im "zniknąć z pola" do paska.
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Nie ma technicznej możliwości, żeby rekiny same znikały z pól. Po schowaniu do paska już nie będzie możliwości ich wystawienia bez odblokowania posągu.
    Bez odblokowania posągu nie ma możliwości robić paszy i handlować na targu więc i tak nikogo nie ominie wydatek ZB na odblokowanie posągu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak ktoś ma paszę to może "nie ściągać" i banany zaoszczędzić. Nie w porządku to i koniec.
    Pytań nie mam. Miałam nadzieję, że to"zamknięcie" w pasku to chwilowy bład. Jak widzę niestety nie :(
    Można zamknąć.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Pasza wcześniej czy później i tak się skończy więc złotych bananów nikt nie zaoszczędzi.
    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.