10 LAT

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika czechu79, 23 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry...
    Czy my farmerzy z 2010 dostaniemy jakąś rekompensatę z tej okazji (odparzone stopy ,grzybica paznokcia od gumowców ,odciski od wideł na rękach stworzonych do miłości,twarz popalona promieniami słońca ,czy też przeziębienia ,grypy i inne wirusowe zapalenia krtani, płuc ,oskrzeli od roboty w zimne dni deszczowe )?8)

    A tak poważnie jest jakiś wątek co byśmy mogli sobie podyskutować o tym naszym 10 leciu?

    No i czemu rekiny są za bananyxD:cry::cry:xDxDxD
     
    Honorat. lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bry.

    NFZ nie obejmuje nas biednych farmerów 8) A o tych odciskach na widłach czy innych przeziębieniach możemy do woli rozmawiać np. tutaj: Dyskusje.

    Rekiny są za banany bo nie mogą być za poziomki :p

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Honorat. lubi to.
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum

    NFZ to nikogo nie obejmuje 8),
    Nie mam ,przecież wiesz ze to pytanie to ....spam :p

    Ale dzięki za link
    Pozdrawiam
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No nie wiedziałam, następnym razem taki spam wrzucę do kosza bez czytania :p

    Również pozdrawiam i temat zamykam.
     
    czechu79 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.