jablka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika rysio, 23 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    Co sie stalo z jablkami w spizarni?
    I dlaczego nie mozna ich zebrac?
    Z targu tez zniknely?
     
  2. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Mam tę samą historię ,próbowałam je nawet zbierać ręcznie ,sekundę pózniej znowu były na drzewach, przelogowałam się i dalej jabłonki do zbioru nie dają się zebrać ,może to żart jakowyś...
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapewne wystąpił błąd, już dopytuję co się dzieje? Bardzo proszę o cierpliwość.
     
    olgs3 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    cysio2kc Twój nic nie wnoszący post usunęłam, proszę nie zaśmiecać wątku.
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    W młynie dopisuje w stodole brak na targu też ilość się zwiększa.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest już ogłoszenie w sprawie problemów z jabłkami, zapraszam tutaj: >Klik<.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  7. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Wygląda ,ze już po problemie, ,jabłka posłusznie zeszły z drzewa.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za informację.

    Powinno już być w porządku.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie/problem?
     
  9. Winiol

    Winiol Forumowy żółtodziób

    ale dalej istnieje problem z jabłoniami w wersji podstawowej dalej nie wróciły
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    potwierdzam ani jednej zwykłej, xl i xxl są
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę się wylogować z gry i zalogować ponownie. Mam potwierdzenie, że błąd został naprawiony.
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuje Szeryfie całkiem o tym zapomniałam.
    Pozdrawiam,miłego wieczoru
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Pozdrawiam również :)

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.