pełnia

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -bulinek30-, 9 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -bulinek30-

    -bulinek30- Mieszkaniec forum

    wiktor2525 lubi to.
  2. wiktor2525

    wiktor2525 Forumowy żółtodziób

    Zapraszamy Was na event: Pełnia Księżyca.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek 09.01.2020, godz. 10:00
    ??????????????????
     
    magdusia668 lubi to.
  3. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    coś nie pykło xD i brak pełni :p
     
  4. chief35

    chief35 Zaawansowany

    No i co z tą pełnią
     
    magdusia668 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Coś nie pykło, podejrzewam, że będzie inna godzina rozpoczęcia (14:00?), już dopytuję. Bardzo proszę o cierpliwość.
     
    magdusia668 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    RWM41, sheherezada Wasze posty usunęłam i do dyskusji zapraszam do właściwego wątku: Mini Eventy - Temat do rozmów.

    A co do pełni, jak tylko otrzymamy na ten temat informacje to z pewnością będą one zamieszczone w dziale ogłoszeń. Prosimy o cierpliwość.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -bulinek30- Twój post usunęłam, dział Pomocy nie jest działem dyskusyjnym.

    W sprawie minieventu Pełnia księżyca - prosimy odświeżyć grę - powinien być już aktywny.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  8. -bulinek30-

    -bulinek30- Mieszkaniec forum

    ...jak pełnia wystartowała...to nie mam żadnych pytań
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie powodzenia życzę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.