Mikolajki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -norbijas-, 20 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mam pytanie odnosnie tego fragmentu OO...
    Prezenty będą się wliczały do puli prezentów, które można wysłać każdego dnia i będą się zmieniały każdego dnia o północy.
    na de znalazlem informacje,ze prezenty za fl bedzie mozna wysylac na jedno konto wielokrotnie..
    Geschenk, welches mit Tulpgulden verschickt werden kann (kann auch mehrfach an einen User verschickt werden
    https://board-de.farmerama.com/threads/fröhliche-geschenke.94205/
    moje pytanie brzmi...
    czy ilosc prezentow platnych bedzie ograniczona ,,czyli max 20 wliczajac w to darmowe prezenty ,,czy tez bedzie mozliwosc otrzymania max 20 darmowych oraz nieograniczona ilosc prezentow platnych
     
    olgs3, grakula16 oraz hlnrys lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dopytam, bo nie widzę w naszych materiałach takiej informacji...
     
    -norbijas- lubi to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poczekam na odpowiedz:)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Sprawdziliśmy. Jednemu graczowi można przesłać dowolną ilość prezentów płatnych. Natomiast jeśli ten gracz otrzyma w danym dniu łącznie 20 prezentów (płatnych i/lub darmowych), to już w tym dniu nie może otrzymywać dalszych darmowych prezentów, wyłącznie płatne.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
    zx221, grakula16 oraz -norbijas- lubią to.
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozna zamykac
    dziekuje Marion za szybka odpowiedz:)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Również dziękuję i zamykam temat:)
     
    -norbijas- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.