forum jeszcze raz

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika franczeska062001, 13 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    A ja mam jeszcze pytanie odnośnie otwierania forum z poziomu gry. Ostatnio przerzuciłam się na przeglądarkę Opera. Jak do tej pory nie miałam problemu z otwieraniem forum - aż do wczoraj. Forum się co prawda otwiera, ale widzę je jako niezalogowany użytkownik. A przecież wciąż jestem zalogowana na grze! Gdy klikam zalecany link do logowania, otwiera mi się nowa karta z grą i nie mogę zalogować się na forum. A może coś przeoczyłam?
    Dodam, że przy użyciu Chrome nie ma takich problemów.
    Proszę uprzejmie o pomoc :)
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mnie na Chrome nie chciało wpuścić, wpuściło z Firefoxa specjalnie zassanego i zainstalowanego w tym celu.
    To raczej wskazuje na konieczność przeczyszczenia ciasteczek przeglądarki, pewnie się tam ostał stary adres forum czy coś w tym stylu.
    Ech jak ja nie lubię tego czyścić, zazwyczaj moja przeglądarka sama sobie z tym radzi :(
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie wiem czy cokolwiek to zmieni, ale ja od początku mojego grania zawsze korzystałem z Opery i tutaj nie mam żadnego problemu z logowaniem na forum.
     
  4. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    fkamil masz szczęśćie, zzizzie ciasteczka czyściłam i nic nie pomogło, dalej nie wiem w czym rzecz...
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taki problem mieli ludzie nie tylko w PL, Niemcy o tym pisali.
    Obawiam się, że w takim razie trzeba czekać - chyba że wolisz napisać do PT, żeby się dowiedzieć tego samego ;)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem od czego to zależy.
    Jednym forum zaskoczyło samo, drugim po wyczyszczeniu ciastek i pamięci podręcznej.
    Innym po restarcie przeglądarki, jeszcze innym po restarcie kompa.
     
    olgs3 lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A u mnie nic z tego, o czym piszesz, nie pomogło.
    Na FF mnie loguje, na Chromie (wyczyszczonym do błysku, ech) - nadal nie loguje.
    Cóż, tak niezupełnie im wyszło z tym forum, spójrzmy prawdzie w oczy.
    Jeśli ci sami fachowcy będą w grze dłubali, to ja czarno to widzę 8)
     
    olgs3 i hlnrys lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    franczeska062001 być może nie wyczyściłaś wszystkiego co trzeba. Spróbuj wejść w ustawienia zaawansowane przeglądarki i wyczyścić zaznaczone na obrazku wybierając Zakres czasu: "Od początku":

    chr.png

    Daj proszę znać czy po ponownym otworzeniu Chrome czy też Opery (tutaj powinno być podobnie) i zalogowaniu do gry nadal masz problem z przejściem na forum?

    Korzystając z wyszukiwarki znalazłam też sposób na Operę:

    "
    W lewym górnym rogu przeglądarki Opera kliknij w ikonę Opera, a następnie wybierz zakładkę Ustawienia > Wyczyść historię przeglądania.
    W otwartym oknie rozwiń szczegóły i zaznacz odpowiednie pozycje do wyczyszczenia danych
    [​IMG]"

    Wybierasz odpowiednie opcje i klikasz Usuń.
     
    olgs3 i zzizzie lubią to.
  9. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    Dzięki Atena. spróbuję jeszcze raz i dam znać. czy pomogło
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Czekam zatem na info zwrotne.
     
  11. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    Jeee! Pomogło, jeszcze raz wielkie dzięki!!! No ale to wszystko zakręcone :p Pozdrowionka, miłej i gry i chyba można zamknąć.
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuje również i temat zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.