rękawice

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zoafi, 3 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    czyżby zepsuła się wypadajkowa machina? co trzeba kupić?
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Trzeba postawić zagrody lub warsztaty na dzikiej łące lub leśnej polanie
     
    Anhedrea lubi to.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proponuję zapoznać się z poradnikiem.

    Czy coś się u Ciebie nie zgadza?

    ania1713, dzięki za pomoc.
     
  4. Bajamor

    Bajamor Młodszy ekspert

    Poradnik słabo napisany, tez nie rozumiem, myslalem ze te rekawice same wypadaja z pol
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    A w którym miejscu masz napisane, że rękawice wypadają z pól?

    poradnik.PNG
     
    Anhedrea lubi to.
  6. Bajamor

    Bajamor Młodszy ekspert

    Teraz doczytałem, czyli na Dzikiej łące i leśnej polanie dać zagrody czyli np. Kurnik czy owczarnie albo warsztaty jakieś?
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie tak, najlepiej te z najdłuższym czasem wzrostu, ponieważ wtedy szansa na wypadajkę jest większa.
     
  8. hator

    hator Ekspert forum

    hmm... w poradniku napisane jest wszystko co musimy wiedzieć, by odpowiednio się do eventu przygotować, zazwyczaj ukazuje się na forum co najmniej 24 wcześniej...ponad to doradzam regularne czytanie wątku eventowego ( w dziale dyskusyjnym), można tam wiele się dowiedzieć, rady i podpowiedzi doświadczonych graczy bezcenne :) z nimi nie przeoczysz prawie niczego :p
     
    olgs3 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hator dziękuję za pomoc.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie na temat rękawic?
     
  10. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    bardzo dużo tu porad dla mnie. Wypada podziękować.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.