Opinie Urlop pomocników

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    pnacze zdobyte wczoraj ale z jednym itememxD, nie tak latwo jak myslalam,;)
    postawilam dzisiaj kilka debow ale podlac nie ma czym, trudno, beda rosly dluzej;), ale nie popuszcze itemow:)
    stajennego jeszcze nie postawilam, niech sie marynuje troszke w pasku, moze wreszcie ta mrowka zawitaxD
    powodzenia jeszcze walczacym, nie tracmy nadziei;), bedzie dobrze;)
     
  2. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    oj zabrakło po rannym zbiorze 100 roślinki na pnącze .
    Wykręciłam bonus za żniwa 100% na 24 i teraz patrzę że cały czas mam z małego pola 4 roślinki :eek:
    Na co ten bonus działa?
     
    oset53, MYSZKA2005 and dantic3 like this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    +100% zbiorów z Koła fortuny działa na wszystko: rośliny, owoce, zwierzęta, produkty. Masz w slocie chutney marchwiowo-jabłkowy?
     
  4. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    Rany miałam ale się skończył i nie wiem kiedy czy przed zbiorem czy po o_O:oops:.
    nawet nie zauważyłam
    Dziękuję Ci Smot_Atena za rozjaśnienie umysłu;)
     
  5. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Taaak żółte to moje ulubione zagrody i warsztatyxD
     
  6. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    A z moich "niby" mrówek, w dosłownym tego znaczeniu, wyrosło też coś pomarańczowego, tylko nie pamiętam jaki zwierz to był, bo od razu poszedł cisnąć się do paska :D, tam jest tak tłoczno :D, dobrze, że te mrowisko mam jedno z poprzedniego eventu :)
    Pnącze zdobyte, już pracuje na skrzyneczki :)
     
    Last edited: Nov 26, 2019
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no brawo Olu :inlove::D
     
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    u mnie z mrowek tylko zolte golebie

    Post edytowałam wydzielając w nim poszczególne cytaty. Teraz jest chyba bardziej czytelnie:)
    MOD_Marion
     
    Last edited by moderator: Nov 26, 2019
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    O ile dobrze pamiętam eventowe "mrówki" zamieniły się w pomarańczowe pawie... Mówi się trudno i gra się dalej:D
     
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    o matulu, to co slysze, to moje ""mrowki"" poczekaja, xD
    ale mrowki, zwierzatka, pokazaly sie wreszcie na moim targu, :), wczoraj siegaly miedzy 1 200 000 a 1 679 000xD,
    w tej chwili juz po 700 000;), ja poczekam na wlasna zagrode;)

    5 debow potrzebnych do skonczenia juz rosnie i podlane:), tak ze pnacze bedzie w komplecie;)
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Z potencjalnego mrowiska wyszły pomarańczowe jeże -.-
     
  12. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event skończony chyba w sobotę, a wypadajek ponad 700szt, jak już nie potrzeba to lecą. A na mojej farmie luzzzzzzzzzz, sadzę co chcę, drzewka rosną, zwierzątka nakarmione. Lubię jak mnie nic nie goni, a w stodole przybywa, to czego brakuje. :
    Pozdrawiam Wszystkich lubiących "minimalizm" w ilości eventów. :
    Ps fkamil przyślij sówkę, mam dla ciebie cjm za ukończenie eventu. :)
     
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Gratuluję Ci droga koleżanko tego luzu na farmie :), ja też przyznam szczerze że z tego luzu posadziłem cebulkę, zapraszam jutro na cebularz :), cmj mam i stać mnie w razie czego więc może zachowaj ten jeden dla kogoś kto faktycznie będzie go potrzebował (bez urazy :inlove:) :), ale bardzo Ci dziękuję :)
     
    Last edited: Nov 26, 2019
  14. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    Udało się zdobyć pnącze i itemy , event zaczęłam z opóźnieniem i nie myślałam że się uda
    Walczę dalej udało się wygrać stare klony na kole i czekam aż dorosną
     
  15. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    z mrowiska wyszły - żółte bizony - kolejne do kolekcji, z drzewek zagadkowych - jak zwykle wiązy xxl i xl - te się tak juz do mnie przywiązały ze mam 30 szt zwykłych, 10 szt xxl i 10 xl - to się nazywa przy-wiąz-anie xDxD
     
  16. halina54

    halina54 Hrabia forum

    dzieki Mod_Marion..juz zapomnialam jak sie robi screna
     
    oset53, milunio and magdusia668 like this.
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    pnacze w komplecie, ;), skonczylam spokojnie, bez pospiechu;), stajenny w pasku;)
    kusi go wystawic, zeby mrowki wreszcie zawitaly na moja farme, ale odczekam troszke, niech sie pokisixD,
    z drzewek nic nowego, ale zawsze kilka wiecej:)
     
    Last edited: Nov 26, 2019
  18. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ze 100 darmowych 6 starych,imprezowe nie ruszone,glupi pomysl z tym kolem.Z +-sikow,pozostala koncowka.Za to jestem lnianym potentatem,jeszcze 2 zbiory i zamkne misje ogrodnika:p.Coraz trudniej tutaj bez real kasy ale nadal twierdze,ze ta gra jest darmowa:p
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a nie lepiej by bylo miec ten len w sekunde....
    event pare dni temu zrobiony
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzieki Norbi,jak ja dawno nie bylem w domku:).Czytalem,ze nstepne do 234 poziomu,tez sekundowki,nie dla mnie,inwestorem jestem minimalnym i jak sie nic nie zmieni,to do szarlata doczlapie za +- 2 lata.Ale znam ta firme,zawsze moze sie cos zmienico_O
     
Thread Status:
Not open for further replies.