Opinie Urlop pomocników

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze 5 żołędzików ukrecić:p makaroniki sobie rosną :)
    damy radę ;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    ja rano skończyła i pnącze odpaliłam :) trzymam kciuki za jeszcze walczących...
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    wlasnie zdobylam pnacze;), widzisz Alex, martwilas sie, a zdobylas szybciej jak ja, brawo :),
    teraz jeszcze listki potrzebne do reszty,;)
    powodzenia jeszcze walczacym;)
     
  4. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    U mnie pnącze od wczoraj działa, teraz na luzie wszędzie warsztaty do misji, postawię zagrodę z niby mrówkami i zobaczę co za obcy z tego wyrośnie;)
     
  5. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie mrówki zamieniły się w pomarańczowe osły :eek:.
     
  6. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Dlatego zwlekam z wystawianiem, bo dłużej mogę się łudzić, że pojawią się i u mnie te nieszczęsne mrówki;)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a u mnie w bobry pomarańczowe
    pnącze zadyndało wreszcie koniec ufff:D
     
  8. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    U mnie w pomarańczowe bociany :cry:
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a u mnie mrówki zamieniły się kawie,,ech
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Skończyłem:)
    [​IMG]

    Potencjalnych mrówek jeszcze nie postawiłem, pożyję sobie kilka dni nadzieją, że faktycznie one tam są :). Życzę powodzenia Wszystkim którzy jeszcze kończą :).
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje Wszystkim, co skończyli :inlove: ja jeszcze walczę, zbiór o 1 w nocy, zobaczymy, czy wystarczy eventówki...
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie to samo :cry::cry:
     
  13. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    gratulacje !!!! widzisz, dales rade i to ile przed koncem:):) supeeeeer:):):)
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dałem radę, ale to dzięki Waszym dobrym radom skończyłem znacznie wcześniej i znacznie taniej niż się spodziewałem. Dziękuję uprzejmie za pomoc :).
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A gdzieś Ty sie poziewał w dożynki. Toż ja przytachałam co obiecałam a Ciebie ani widu ani słychu :(
    A żeby w temacie obecnym było to event skończony, pnącze odpalone :) a z potencjalnych mrówek pomarańczowe bocki :cry::cry:
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie wiedziałem nawet, że jest taki event "dożynki" :D. Dopiero w trakcie sobie przypomniałem, że ktoś mnie miał czymś poczęstować, ale słoń nie zapomina. Odkładamy to na następny rok :)
    A jeśli chodzi w temacie to posadziłem jeszcze na noc cebulę dla wypadajek i może zgarnę jeszcze kilka zielonych wejściówek z tego ostatniego plusika. Postawiłem też tajemnicze drzewa i zagrodę (może mrówki:)). Rano zobaczę rezultaty :)
     
    Last edited: Nov 25, 2019
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no zatachałam, zatachałam tam gdzie trzeba :) Gdybyś dobrze poszperał to byś jakies slady tam jeszcze znalazł :)
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte :D
     
  19. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Skusiłam się i postawiłam zagrodę i oczywiście z mrówek wyrosły pomarańczowe motyle:sleepy:
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ja właśnie otworzyłem, żółte ranczo rodeo :(.
     
Thread Status:
Not open for further replies.