Opinie Urlop pomocników

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    u mnie 6/10,,,zaczynam się martwić,,czy zdążę,,uparłam się siać na 2 polach.. za to trufelków nie brakuje
     
  2. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum




    Brawo sąsiadko.xD I mam identyczną prośbę! :)

    [​IMG]

    I teraz mogę dalej chorować, ale na luzie :cry:xD
    Pozdrawiam.:)
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no to jednak zosią sypnęłam,,bo mogę nie wyrobić,,bez pomocy koła,,,a one niechętne dla mnie

    edit 2/11,,jest dobrze:music:
     
    Last edited: Nov 23, 2019
  4. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    urlop skonczony, czas wrocic do orki:):) misje z kwiatkami czekaja:)
     
  5. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Aleks nie martw sie, damy rade,:) jeszcze sporo czasu przed nami, spieszyc sie nie ma co,
    wyslemy pomocnikow na wczasy, jak nam pomoga skonczycxD
     
  6. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    Urlop skończony :)
    A teraz cd. przemyśleń : 2 zasiewy lucerny - łąka główna z JC : 1 zasiew 53 , 2 zasiew 43 trufli
    dzika łąka bez JC : 1 zasiew 52 , 2 zasiew 47 trufli
    wychodzi że więcej wypadło bez JC
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    1 Jasiek niewiele tutaj zmienia ;)
    Podobno musi być ich co najmniej 18 (?), żeby zobaczyć różnicę.
     
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Event skończony można odsapnąć .
     
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    To po co ten jasiek na drzewie? Do ozdoby?8)
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Widziałem ładniejsze ozdoby ;)
    Ten na drzewie ma jedną zaletę, działa na każdą polanę.
     
  11. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam pnącze odpalone na łąkach trzcina zasiana;) jutro się zobaczy może jeszcze z raz zasieję makaroniki :) lubię kręcić kołem:p
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pffff...6/10 -.- A już mi się znudziło:wuerg: Nie wiem czy dam radę do końca...Żółty groszek posiany na noc-ciekawe ile z niego wypadnie...
    A tak przy okazji-poziom se rano cykłam nowy i do paska zajrzałam :wuerg: Co za geniusz te miliardy do przejścia wymyślił?-.- Gdzie mi tam do 300 lvl-a.Życia mi nie starczy...:cry:[​IMG]
     
    Last edited: Nov 23, 2019
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    xDxDxD ten na drzewie, to nas podglada, jak pracujemy i donosi BP xDxDxD, nie wiedzialas o tymxD,
    ja tez sie zorientowalam, ze na dzikiej mamy wiecej wypadajek i lepsze wyniki z TS-ow;), ale to tylko moje zdanie;)
    pnacza jeszcze dzisiaj nie bedzie, :),wekend jest na odpoczynek, ;)
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dzieki Frytuś,,dodałaś mi nadzieji,,będzie dobrze:inlove:

    22,00 zbiór makaroników

    ło matko jak mi się już nie chce,,zbierać i siać:cry::wuerg:
     
  15. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Spokojnie Gosia, ten geniusz pewnie liczył na miliardy ale ... na koncie:p Inny geniusz wymysli jeszcze jak łatwiej zdobywać pd:pxDxD
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Skończyłam, pomocnicy zadowoleni, ja też.:D

    [​IMG]
     
  17. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witaj Elu
    moje gratulacje
    mnie blokują trufle ,bardzo słabo mi wypadają
    do pnącza mam tylko dwa ostatnie zadania , ale czarno to widzę
    pozdrawiam
     
    olgs3 and panoramaogrodnicza like this.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki.:D
    U mnie ostatnio odpukać wystarcza z ewentówki. Jeszcze 88 godzin, myślę, że spokojnie zdążysz, trzymam kciuki.:)
     
    olgs3 and Anetta41 like this.
  19. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    jeszcze 12 żołędzików muszę ukręcić i do nich ewentówkę. Ale dużo pracy przede mną:p:p:p
     
    Frytka2012 and Anetta41 like this.
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Wow, moje gratulacje :inlove:
    Ja mam jeszcze 3 kroki i 33 żołędziki do ukręcenia -.-
     
    Frytka2012 and olgs3 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.