Opinie Urlop pomocników

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jestem w ósmym zadaniu,,,teraz dopiero schody się zaczynają,,8 żołędzików,,a dalej 9,,potem 10,,11,,12
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    coś czuję że w liściach się położę xDprędzej niż wysieję
    w sumie, pomocnicy na urlopie :p
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    liście u mnie spoko,,ostatnie zadanie z potencjalnymi mrówkami,(,3 klony stare rosną)ale te żołędziki,,męczę i będę męczyć do końca,,też pomocnicy potrzebni a urlop wzięli,,ech
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaj w klubie:Dna tym samym wozie jedziemy:) do pnącza to ja nie dojde -.-no chyba ze koło sie zlituje :music:no ale jak:music: jak wejsciówek nie mam xDa moje mrówki zamieniły sie w bobry o_O
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pewnie się wysieje, bo czas jest, tylko kiedy zrozumieją, że to nudne jest siać w kółko to samo ileś dni:oops:
    i co z tego że event wymyślą z piękną grafiką, itemami i nawet fajnym pomysłem jak dobiją go pierdyliardem eventówki :sleepy:
    by go rozciągnąć w czasie i w kalendarzu a daliby nam urlop między pomiędzy :sleepy:
    Nawet o dzień wolny trudno - trza zwolnienie chyba zapodać :p
    Rozmarzyłam się xD:cry:
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie wiem czy wysieje na niecałych dwóch polach sieje :pdemolki nie robiłam z nudów drzemkę se zrobiłam :D
    pomarzyć każdy może :D:D
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też 2 pola zajęłam makaronikami,,to teraz mam,,,ale jeszcze czasu dużo,,pomyślę o tym jutro
     
  8. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    hmm, dobry pomyslxD, przeciez farmerowi tez nalezy sie isc do lekarza, albo lekarki,xD moze taki jest na farmiexD,
    trzy dni zwolnienie (od siania), a teraz grypa wojuje;), odpoczynek, dac zwierzaczkom jesc rano i pod kolderkexDxD,
    co do ewentu, laduje w pasek w oczekiwaniu na listki:), czasu jeszcze jest, to moze uda sie pnacze zlapac;)
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba tez jutro pomyśle :p
    tez bym chciała je złapac :D
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]

    Cała ekipa pomocników zadowolona, można wreszcie odpocząć (po dużych bonusach z koła). Powodzenia dla Wszystkich:)
     
  11. pies008

    pies008 Naśladowca mistrzów

    Do pnącza jeszcze spory kawałek, blokują trufle, ale nic to: mam mróweczki :inlove::D:inlove:
     
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    z neonowych dostalam nietoperze ;)
    Spokojnej nocki;)
     
  13. fargul

    fargul Aktywny autor

    Ktoś mi wytłumaczy co za geniusz wymyślił tę musztardę po obiedzie w ostatnim zadaniu??
     
  14. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Dokładnie to samo mi neonowa skrzynka dała, czyli nietoperze :)
    Brakuje mi jeszcze sporo roślinki, mam dopiero 7 zaliczonych zadań, czyli jeszcze 5, a to wypada chyba z 50 żołędzików.
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    z neonków mam świnki roślina wysiana koło pomogło teraz tylko wypadajki na na 26 żołędzi miłego dzionka wszystkim życzę
     
  16. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Gratki.U mnie wilki się wykluli;).Mogli by już dać możliwość zdobycia tych mrówek tak jak to było z węgorzem, tym bardziej że znowu dodadzą nowe zadanie w spółdzielni gdzie będzie potrzeba mrówek.To już chyba trzecie jak dobrze policzyłem gdzie ich wymagają.
     
    Last edited: Nov 22, 2019
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    pnącze zdobyte ... ze skrzynki neonowe nietoperki z potencjalnych mróweczek - kawie . oprawa eventu ładna tylko to długie nudne sianie :( mogli by zapodać to wszystko w pigułce :p
     
  18. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Słabo mi idzie sianie. Jeszcze 33 żołędzie czyli 7 zbiorów. Powinienem jutro skończyć
     
  19. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    6,5 kroków za mna-teraz już dłużej zejdzie, mam nadzieje ze zdążę. Z TS wyskoczyły mrówki a na TS drzewka jeszcze zbieram liście klonowe.
    A z neonow wyskoczyly żabki.
     
    Last edited: Nov 22, 2019
  20. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    ehh to życie z neonów pojawiły się kaczkio_O

    Nie do końca na to liczyłam
     
Thread Status:
Not open for further replies.