Opinie Urlop pomocników

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z wodą i kupą 3:58 godz.

    Tak, będzie działał na roślinę eventową
     
  2. magros

    magros Nadzorca forum

    ewanta dzieki
     
    magdusia668 and ewanta like this.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niestety, uroki darmowego hostingu.
    Serwer często siada.
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    U mnie lniany tydzien.Nie ma kuponika,nie ma"urlopu pomocnika";).Niewiele dobra zauwazylem w tym urlopie,czyli urlop:p.Powodzonka i zadowolenia:)
     
  5. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Przeszukałam skrzynki w pasku i zdobyłam sporo kręceń, myślałam, że będzie mniej, tak więc uzbierało mi się coś około 100 zwykłych sztuk :) Wykręciłam 21 starych klonów, może i za dużo, ale więcej nie znaczy źle :D
    Poza tym ładne te drzewka, mi bardziej kojarzą się z farmarkami... mogłyby zostać na farmie i dawać owoc farmarkowy :D
     
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Myślę,że jak jednego nie zbierzesz to zostanie na farmie. Ale na 100% nie jestem pewna, zobaczymy
     
    AngelGina, kasik778 and magdusia668 like this.
  7. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Ja zakręciłam zwykłym kołem tylko coś koło 20 razy i imprezowym 25, a bilans taki:

    klony - 6
    wodotubki - 8
    trufle - 3
    złoty liść - 1
    zielony liść - 1

    ale dodatkowo:

    + 1 do zbiorów roślin
    2x 100%PD i 50%PD to akurat kiepsko, bo wszystkie itemy zebrałam rano
    mysz kuchenna, kaczuszka do kąpieli
    zgrzybiały dom, śnieżna zjeżdżalnia
    32 SP, 40 SN, kupon na 12 h

    nie narzekam;)
     
  8. magros

    magros Nadzorca forum

    a trufli potrzeba 1560 dobrze policzylam
     
    magdusia668 likes this.
  9. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Tylko nic nie będzie dawało, a kiedyś na pewno bym skasowała, taki obrót na farmie non stop :D, ale tak jak piszesz, jedno zostawię choć na jakiś czas :D
    Na razie tylko sieję, nie mam czasu na resztę, może jutro coś zacznę wrzucać do zadań :)
     
  10. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    24 krecenia kolem (22 norm + 2 impr) - ZERO elementow eventowych. a co najciekawsze jest ich coraz mniej w propozycjach (2 x po 1 szt i 1x zero)
    wspaniale nierowny (czyt. idiotyczny) event, pogratulowac
     
    magdusia668 likes this.
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Większość kręciła kołem dużo więcej razy, szczególnie imprezowe.

    Ale oczywiście Twoja farma zawsze jest gorsza.
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pokręć 117 razy zwykłymi, porównamy wyniki.;)xD
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oczywiście, że dużo więcej kręciłam, zwykłymi ok. 130 a imprezowymi 26. Warto było, bo już listki wszystkie wpłaciłam, nie musiałam czekać aż wszystkie się zaczerwienią.:) Teraz tylko sianie zostało.
    [​IMG]
     
  14. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    2 zadania z listkami jeszcze, 7 drzewek stoi na rano i 4 zadania z paska zaliczone. dzisiaj za 30 min. zbior to jeszcze ze 4 drzewka dosadze.
    w sumie z kola 15 drzewek, ale zuzylam ponad 100 zwyklych i z 40 imprezowych.
    dobrze, ze w tych kreceniach % byly to sianie sprawniej idzie:):)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poszly tylko zielone..ok 170 sztuk....
    [​IMG]
     
  16. nltog

    nltog Aktywny autor

    Problem w tym, że przed eventem wejściówki były ze skrzynek albo z koła. Nagle już w trakcie nie ma. Nie ma w skrzynkach, koło też nie daje, klonów też nie. Widzę, że tego typu zadania za łatwe (bo koło, bo za fl) uznają osoby, którym w każdym takim evencie "dopisuje szczęście". dziwne, że u innych BP to "szczęście" wyłącza na czas trwania eventu. Przed po kilkanaście wejściówek z koła, teraz raptem 3.
     
  17. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    i jak nadal bedzie zero albo zblizone do zera, to co wtedy? zaczarujesz BP zeby i u mnie klony wyrosly?xDxDxDxDxDxD
     
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Czy Ty czasem nie powinieneś przestać grać? w każdym wątku narzekanie, ciągle Ci źle, wiecznie marudzisz, Twoja farma biedna i poszkodowana każdego dnia
    Tego już nie idzie czytać!
    Gdyby mnie tak granie frustrowało to bym sobie bardzo dawno odpuściła
     
  19. yogi16296

    yogi16296 Stary wyjadacz

    witam i pozdrawiam zapracowanych farmerów. koło dało mi 24 klony i 100% do stodoły więc roślinki sobie rosną i przybywa. wieczorem dorzucę jeszcze +1 z codziennego i z górki. nie zamierzam narzekać i marudzić po prostu robię i tyle. taki los farmera. życzę sukcesów z koła i udanego dzionka. pozdrawiam
     
  20. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    Nikt nie kaze ci tego czytac, a dopoki istnieje wolnosc slowa to z niej korzystam i bede korzystal.
    Jezeli juz bylyby z mojej strony frustracja to nosi ona potoczna w grze nazwane - losowsc
    Tym pojeciem nazwane jest cos co losowoscia nie bylo. nie jest i tej formie nie bedzie.
    Prawdziwa losowosc jest wtedy kiedy kazde zdarzenie ma takie same szanse wystapienia.
     
    Last edited: Nov 21, 2019
Thread Status:
Not open for further replies.