Opinie Urlop pomocników

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Nov 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hanrietta

    hanrietta Czeladnik forum

    ok dzięki:)
     
    magdusia668 likes this.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Potrzebne są liście o wartości ogółem 20.300 SG, na co potrzebujemy 27 starych klonów (jeśli ktoś trafił na kole liście, to mniej). W nagrodach zadania 1 jest 12 klonów, czyli z koła potrzebne max 15, żeby uniknąć robienia powtarzalnego kroku.
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    O, dziękuję, to już nie kręcę więcej, bo mam ponad normę.
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Wykręciłem jeszcze 99 zielonych i jest dobrze, kolejne 15 klonów :D, wiec już nie trzeba robić powtarzanego zadania :), ale mam wrażenie, że od godz. ok 14.40 klonów zaczęło pojawiać się na kole jakby mniej;)
     
  5. ajlowdisgejm

    ajlowdisgejm Aktywny autor

    A co z nadwyżką przy oddawaniu liści, przepada czy przechodzi do kolejnego zadania? Poproszę o info tu lub w "Pytaniach ogólnych" :)
     
    magdusia668 and oset53 like this.
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    85 zielonych poszło koło było łaskawe dużo SP,SN,TNZ i SNZ 3 razy plus 1 do upraw.takiego szczęścia to nie miałam.Spróbuje wejściówkami może bonus trafię do stodoły.
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Nadwyżka niestety przepada :(
     
    magdusia668 and oset53 like this.
  8. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Jak masz nadmiar to prześlij ;) Się nie pogniewam
     
  9. ajlowdisgejm

    ajlowdisgejm Aktywny autor

    Ok :( Dzięki.
     
    magdusia668 likes this.
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    siemka
    po moich obserwacjach i obliczeniach wykręcając na kole tylko 4 drzewa można liści narobić nie tylko kilka czy kilkanaście tys. ale nawet kilkaset tys.
    zbierając co 1 min. 1 liść to po kilku godzinach można mieć wszystko z nawiązką
    poprawcie mnie jeśli się mylę
    dobra doczytałem że drzewo znika
     
    magdusia668 likes this.
  11. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Po jednym zbiorze drzewo PYK! znika ;)
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a gdzie tam,,drzewa po zbiorze znikają
     
    oset53, magdusia668 and olgs3 like this.
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pewnie dlatego, że za mocno kręcisz xD
    wszyscy kręcą, to ja też sobie pójdę pokręcić - fajny event - kręć kołem :p;)
    rozsiałam się a co dalej się zobaczy :p
    podoba mi się "jesieniara" xD- też tak mogę jak ona xD
    - kula armatnia pikna też, więc może po nie sięgnę chociaż :p
    lubią takie myki ;)
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gdyby się dało, to chętnie wysłałabym.
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Też mam takie wrażenie.


    19 klonów, 2 razy +1 dla roślin i 1 +100% (jednak się skusiłam na imprezowe, jak zobaczyłam, że bonusy Wam tak ładnie wchodzą ;) )
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ile razy można podlać tego klona,podlałam raz i więcej nie mogę.Skróciło czas do 7 h z hakiem.
     
    oset53 and magdusia668 like this.
  17. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    na następne kręcenia
    zwykłe 51
    1 klon
    2 tubki

    imprezowe 5
    2 klon
    1 tubka
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dorzućcie do statystyk: 77 kręceń dało 18 klonów, 2 trufle i 4 wodotubki.
    Zgodnie z tytułem wątku pomocnikom dałam wolne, a Wy? xD:cry:xD

    Gdyby się ktoś z liśćmi nie wyrobił, będę miała na zbyciu item 2x2 ;).
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też pokręciłam kołem - głównie zwykłymi wejściówkami, imprezowymi tylko 26 (do zdobycia bonusu 100%) i mam taki lasek starych klonów :)
    [​IMG]
     
  20. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Potrzebne są liście o wartości ogółem 20.300 SG, na co potrzebujemy 27 starych klonów (jeśli ktoś trafił na kole liście, to mniej). W nagrodach zadania 1 jest 12 klonów, czyli z koła potrzebne max 15, żeby uniknąć robienia powtarzalnego kroku.......Mod_Marion a jak ktos nie trafi na kole zadnego klona to nie skonczy eventu? Jak narazie nic z tego nie kumam...kolo mnie omija szeroookim lukiem.Mozna tak lopatologicznie?
     
    pretorianka and magdusia668 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.