Limit wejściówek.

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by fkamil, Nov 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzień dobry:).

    Chciałbym zapytać czy istnieje jakiś limit darmowych jak i imprezowych wejściówek które mogę mieć? Zazwyczaj mam tak, że jak jakąś dostanę to od razu kręcę kołem (bo lubię:D), a wczoraj widziałem jak któryś z moderatorów wstawił screen jak miał ich już 1000 no i pomyślałem że może ja coś uzbieram :). Czy taki użytkownik jak ja też może tyle uzbierać czy tylko konta moderatorów mają no limit?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj fkamil.

    Na darmowe wejściówki (zielone) jest limit - 99 sztuk, jeśli otrzymasz np. ze skrzyń ponad tą liczbę to przepadną. Na imprezowe wejściówki nie ma limitu, czyli możesz zbierać nieograniczoną ilość. Wszyscy mamy te same zasady w grze.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    fkamil likes this.
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie chciałem nikogo urazić oczywiście, że są jakieś ulepszone konta moderatorów, czytałem kiedyś na forum, że po prostu są jakieś konta testowe na których można trochę więcej oczywiście dla testów i pomyślałem, że może ten screen jest właśnie z takiego konta. Nie mam więcej pytań, dziękuję serdecznie i pozdrawiam :).
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Konta testowe nie mają żadnego znaczenia dla Graczy, tam jak nazwa wskazuje wykonuje się wyłącznie różnego rodzaju testy, Moderatorzy na nich nie grają.

    Również pozdrawiam i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
    fkamil likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.