płatność

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by muszka55, Nov 6, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. muszka55

    muszka55 Okazjonalny autor

    Próbowałam kupić floreny przez telefon a mam w play lecz nie mogłam gdyz miałam odpowiedz zxe ten numer nie jest obsługiwany lecz córka doładowała mi konto z orange i to bez problemu co sie dzieje? czy trzeba mieć telefon w orange by grac??? wczesniej ładowałam floreny z pleya
     
    Magdam.1__ likes this.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    muszka55, na forum nie jesteśmy w stanie wyjaśnić dlaczego płatność nie była możliwa. Może to zrobić operator Twojej sieci - skontaktuj się z nim proszę. Być może masz ustawioną blokadę SMS Premium lub płatność przekraczała miesięczny limit. Jeśli operator potwierdzi, że problem nie wynika z ustawień Twojego konta, a dokonanie zakupu przez SMS nadal nie będzie możliwe, trzeba skontaktować się z Mobiltek - obsługującym te płatności:

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. emimo1

    emimo1 Młodszy ekspert

    ja też nie mogę kupić tych smsów.
     
  4. Dziunia56

    Dziunia56 Forumowy żółtodziób

    u mnie tez problem z zakupem florenów, cóż chyba trzeba kończyć zabawę pozdrawiam
     
    Magdam.1__ likes this.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Mogę tylko poprosić o zastosowanie wskazówek, jakie przekazałam powyżej. Ze swojej strony też spróbujemy sprawdzić, czy występuje jakiś ogólny problem.

    Czy Autorka ma jeszcze pytania?
     
  6. miekinia

    miekinia Okazjonalny autor

    U mnie tak samo, a mam telefon w orange.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    miekinia, zapraszam ze zgłoszeniem do Pomocy technicznej. Pomocne będą screeny i numer telefonu, żeby to zgłosić wyżej.
     
  8. muszka55

    muszka55 Okazjonalny autor

    Witam ponownie napisałam do mobiltek ale odpowiedz dostane w ciągu 5 dni a floreny mi sa teraz potrzebne bo czas promocji sie konczy Czy naprawde nikt tego problemu nie sprawdzi??? nie robie scrrenów bo nie potrafie a odsyłanie mnie do PT nic nie da naprawde trzeba bedzie sie rozstac z grą mimo ze gram od poczatku jej istnienia pozdrawiam
     
    Magdam.1__ likes this.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    muszka55, uwierz mi, że na forum nic z tym problemem nie jesteśmy w stanie nic zrobić, dlatego odsyłam do PT. Jednak naprawa problemu raczej nie zostanie przeprowadzona od razu. Zatem jeśli chcesz floreny na już, to proponuję skorzystać z innych form płatności, z którymi nie ma problemów:
     
  10. muszka55

    muszka55 Okazjonalny autor

    dziekuje zawsze kupuje przez sms i nigdy nie było problemu w koncu to gra zarabia ale jesli nie chcą to juz nie moja sprawa Można zamknac temat szkoda czasu
     
    Magdam.1__ likes this.
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Zgodnie z prośbą temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.