pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    o popatrz ja na studiach o tym nie wiedziałam xDchodziłam do bufetu :p
    To teraz mogę się cofnąć i wypróbować, to co mnie ominęło xD
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dostałem kosza na rzecz lodówki :sleepy:
    A tak na moje oko to po pierwsze lodówka to ona a po drugie jak popatrzeć z boku to nagim okiem widać kto z nia tanczy częściej :p
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    zamiana miała być, Ann tańczy a ja jem, a tu nic do jedzenia , Ann nawet półek się pozbyła;)

    no choć
    [​IMG]
    i muzyczka do tego
    chyba pasowac będzie


    dałabym tylko lepszą przynętę

    Ann a Ty jeszcze tak potrafisz?
    [​IMG]
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    od wieków tańczyć nie chcesz, wykręcasz się jak nie strojem to czymś tam:p
    phi boso i w piżamie sobie walczyka machnę, jak będzie trzeba ooo tralala
    No i gdzie reszta wina? - tyle sera zeżarłam - pewnie mnie uczuli :p
    troszkę przybyło przez podjadanie ;)
    nie po jedzeniu xD:cry:
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    wypiłam bo ser mi zjadłaś;)xDxD
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pamięta ktoś ten taniec?


    Chwalić się będę ;)
    Moje dziecię z okazji któregoś Dnia Matki zaprosiło mnie na musical. Podczas tańca finałowego tancerze zgarniali (tak, jak na filmie) losowo ludzi z publiczności. Załapałam się :D
    Przy okazji okazało się, że jednak potrafię tańczyć ;)
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    super:Dchwalenie się jest wskazane
    piosenkę pamiętam bo lubię:)
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    No i jak tu spać iść teraz :sleepy:
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Po co spać?
    Noc jeszcze młoda :)
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bo coraz częściej się łapię na tym, że zanim się zakręcę, to jest późny poranek :cry:
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

    wstawać śpiochy:)na kawkę zapraszam :)

    [​IMG]

    miłego dnia :)
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    O widzisz jak miło - Dzięki:)


    Dobry :)
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    no jak? normalnie wstajesz i idziesz, a później się kładziesz;)
    och tego mi trzeba:D

    Eventy już skończone macie?
    Ja jeszcze 5 świeczek musze ukręcić(110 jeszcze noży brak) i wszystkie kolumny bedą zaliczone
    sezon za jakieś 2-3 dni bedzie też gotowy,
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie jeszcze 4 świece ukręcić muszę:) nozy mam w nadwyżce
    w sezonie jestem na 14 schodku :pjakos sie do niego nie przyłożyłam ;)
    ale widziałam Ann ma chyba juz koniec :)
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    W sezonie do ulepszenia doszłam, ale te świeczki to chyba mnie pokonają :cry:nie wiem czy dojdę do pnącza, wypadł niejeden zbiór przez weekend i stoję jak ta traalala na 6/7 :cry:
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    roslinki za dużo wysiałam, ale chyba do końca dnia dozbieram brakujące noże
    sezon u mnie na 28 i troszkę, trochę się przykładałam ale nie wszystkich karmiłam, nad następnym się zastanowię czy się w niego bawić
    noże czy roślinka Cię blokuje, jeszcze troszkę czasu jest do końca
    sezonu gratuluje,
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    na ten moment roślina :(
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    na to pomóc nie mogę
    szkoda że bonusów przesyłać nie można , bo bym Ci wysłała
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech zimno juz w tych krzaczkach, może jakiś grzejniczek by tam postawić albo choć jakieś ognisko rozpalić :)
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a po co tam siedzisz?
    zapomnij o grzejniczku;) lepiej ogrzej się w resztkach domku:D

    ognisko można by rozpalić a jak i na przykład

    [​IMG]
    jabłuszka sobie upiec:inlove:a później wrzucić w żar dzikie gruszki:inlove:
    a może .....................
    tu już pole do popisu dla Was:D