pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    :DxDDobre i nie ma to, jak sobie taki horoskop poczytać, od razu człowiekowi lepiej xD
    muszę poszukać swojego xD
    To jest sztuka nie? napiszą czasem ze 3 zdania i każdy sobie przypasuje a jak nie pasuje, to machnie ręką xD
    dobry tarocista też powie: bierz co rezonuje, resztę odrzucaj :)
    jakoś przetrwam xDjak kawa jest :D

    w nagrodę horoskop dla wszystkich - śpiewająco :D


    Dobry :)
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja poszłam dalej, nie dość że poczytałam to jeszcze wydrukowałam xD,pozostaje oprawić i w widocznym miejscu powiesić, jak mnie najdzie zły dzień to będę sobie go czytaćxD
    jak znajdziesz swój to się podziel;)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    uff wreszcie kawki sie napije :)dziś wszystko biegiem nóg nie czuje:)
    jak dzień bez obiadu :music:głodna jestem -.-
    i dzień bez kupowania :)a ja tyle przytachałam :D
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jak dzień bez zakupów to jak miałam kupić coś na obiad;)
    i jeszcze mi tu bp ofertami rzuca, a tu dzień bez zakupów, czy oni nie wiedzą o tymxD
    [​IMG]
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tez bym wzieła jakby pod drzwiami tyle toreb było :D
    a cóż to za oferty masz ?:music:
    kto kupił armatkę :p
    kto kupił zwierzaka pełni ?:pprzyznac sie :D
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    50fl, plus drobne dodatki za 3,99:)

    żadnego zwierza i armatki nie zakupiłam

    event robić bedziesz? bo ja jeszcze się zastanawiam, bo gdybym chciała wybierać te sceny które mi odpowiadają to muszę wysiać 31290 pędów i nazbierać 2050 noży(o ile się nie pomyliłam, w co wątpię):sleepy: czy mnie się tyle chce:sleepy:

    no ale pochwalę się po 43 gierkach dostałam 2 butiki różdżek:D
     
    Last edited: Oct 29, 2019
    dantic3, pietruchin48 and AnnDżelina like this.
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Nie kupiłam ani jednego ani drugiego, Mietka pod łóżkiem trzymam xD
    no to nadzieja jeszcze jest, że nie wyginęły :cry:
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale nadziei na nie już nie miałam, dodatkowe gierki robiłe tylko po to by wykupić licencje na gt
    dwa nowe pnącza zabrałam i jedno zaległe z itemami
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    taką oferte to bierz :Dja dostałam 3tys florków za 1999 zł chyba ich porabało :cry:
    tez zwierza nie kupiłam ale nad armatką sie zastanawiam :music:
    o super:D u mnie sie nie pojawiły :p
    39 gierek mam dorobie jedna i styknie :)bo butik i tak sie nie pojawi -.-
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Ci wyślę ten jeden butik na gt:D
     
    agucha31, pietruchin48 and dantic3 like this.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na pewno zacznę :Djeszcze nie czytałam nic :p z kuchni doglądam farmy :D
    mam jeden wystarczy mi :)
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to poczytaj
    a co tam w kuchni dobrego robiłaś?
     
    agucha31, pietruchin48 and dantic3 like this.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zaraz poczytam :)
    zaprawiam buraczki :D
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Rzeczywiście oferta z tych "nie do odrzucenia".
    U mnie też jest 3 tysiące florenów, ale za 199zł ;)
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no widzisz tak sie spieszyłam:D ze jedna 9 za duzo wskoczyła xDxD
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Już miałam Ci zazdrościć takiej super oferty. xD
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :D:D:D
    [​IMG]
    tak więc dziewczyny zakładać spódniczki :Dmini,mini :D

    dzień dobry uśmiechnięte :D
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a mini mini kawa może być?;)

    dziś jakiś taki senny dzień mam, najchętniej bym go przespała
    221 noży mam do ponad 2000 jeszcze trochę brakuje, zacznę robić ale czy skończę to nie wiem
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i ja jestem do kitu :(dopiero weszłam pozbierałam :sleepy: cos zasiałam -.-a gdzie te noze sprawdzic szukam ,szukam i nie widze -.-chyba mini kawy sie napije :p
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wejdź w okno eventowe
    po prawej stronie masz takie różne eventówki wypadajki świece
    druga pozycja z niebieskim plusikiem to noże ;)
    Może być
    chętnie wypiję :D