pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

    [​IMG]:D

    9 jam ogarów mam :Djak ja mam ich wszystkich wykarmić :p

    miłego dnia wszystkim życzę :)
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    kto? no powiedz, po nalegamy żeby się ujawnił
    paszę nonstop kręćxD
    ja nie mam ani jednej, ale czerwone ulepszenie czeka w paskuxDze skrzynek ich nie dostanę bo w kości nie gram
    37 gierek za mną, z każdej min.3 skrzynki dostałam a w skrzynkach znalazłam....... elfich różdżek
    no ile czekam na prawidłową odpowiedź:p

    no to do kawy;)
    [​IMG]
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no sie czestuję ciasteczkami akurat jestem po obiedzie to deserek jak znalazł :)

    znalazłas 9 butików :D zrobimy fifty-fifty :D
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    :cry:nie, a chętnie bym zrobiła
    ;)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czyżby jeden sie trafił ;)
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    też nie
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do trzech razy sztuka :Dz przykroscią napisze całe 0 :cry:
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    i bingo:DxD
    jaka tam przykrość:), jeszcze szansa jakaś jest, muszę 4 zrobić by dwa brakujące itemy wykupić, bo jednego pnącza nie miałam, z tych wcześniejszych, a może i więcej uda się zrobić gierek, buteleczki mam, teraz brakuje mi roślinkixD
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    porywam ciasteczko :D:inlove:
    Kurcza Marzena no weź te elfiki łap no :p
    Ja już przeszłam na drugą stronę mocy xD:cry:i nic :cry: ogarów dostałam 4 a różdżkę, to sobie chyba wyrzeźbię sama xD:cry:xD
    I nucę sobie - " ...tam dokąd chciałam już nie dojdę - szkoda zdzierać nóg ...":music::p

    Dobry :)
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    łapie łapie z każdej strony rączki wystawiam ale znikąd one spadać nie chcąxD, a na drugą stronę to juz mi się nie chce przechodzić
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Zagrałem 18 razy w memory i ze skrzynek dostałem skrzynki i żadnej zagrody .
    Coraz trudniej mi się przemóc by zrobić cokolwiek na farmie a jak już to i tak kicha.
    Chyba gra też ma mnie dosyć :)
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    oj sam nie jesteś, ja też same skrzynki ze skrzynki dostaję, no czasem jakiś dodatkowy talarek wypadnie
    a warsztat to chyba u Jacka trzeba sobie wysiać;)
    forum na pewno nie ma Cię dosyć, a wręcz mało Cię ma:)


    wpadłam dzisiaj na śmieszne horoskopy
    śmieszne, dla żartu, antyhoroskopy a jednak ziarno prawdy się w nich znajdzie;) nie podkreślę tego ziarna, moze sami się domyślicie a moze pozostanie to nieodgadniętą zagadką:p
    no to posłuchajcie o mnie
    oczywiście to co mozna na forum:pxD

    Zimna, ponura i tajemnicza planeta Saturn straszy ciągle nad horyzontem. Na świat przychodzą Wodniki, dzieci-wampiry wysysające soki z Bogu ducha winnych matek. Sprytne i wścibskie, i tak wiedzą lepiej.
    Idealna partnerka dla głuchoniemego. Rozgdakana histeryczka mówiąca bez przerwy, ciągle gdzieś pędzi, ciągle czegoś nowego wymaga. W domu nigdy nie wiadomo gdzie stoi fotel, bo namiętnie dokonuje bezsensownych przemeblowań. Pozornie pełna fantazji i bezinteresowna, lubi pieniądze i potraf i je bezpardonowo wyłudzić od męża. Dzieci zadręcza ciągłą kontrolą i tyradami wychowawczymi. Nawet dorosły syn nie ma szansy wykąpać się w spokoju. Mama dla pewności wpadnie do łazienki pod byle pretekstem.
    Jako nastolatka infantylna, lodowata w środku, gaworzy i chichocze niczym dziecina. Żałosna i nie mająca pojęcia o autentycznych emocjach, jest urodzoną aktorką. Jako dziecko gra wspaniałe dziecko, jako kobieta gra kobietę. Jest sentymentalna i nierówna. Jest urodzoną przełożoną zakładu dla dziewcząt. Prawdziwa tragedia zaczyna się po ucieczce zdominowanego męża. Wtedy Pani Wodnik obnosi się gdacząc swoją klęskę i całą energię kieruje na wysysanie resztek indywidualności z dziecka, które choćby było Leonardem da Vinci, dla niej jest zbyt lekko ubranym idiotą ze źle ostrzyżonymi włosami. Na starość zostaje radiestetką mierzącą wahadełkiem swoje ciśnienie i sprawdzającą przy pomocy jajek na bekonie stan swojej wątroby.

    oto cała ja:DxD:cry:
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    :)
    To teraz z łapką na sercu przyznaj się co jest prawdą ?
    Kiedyś się zastanawiałem nad tym jak fajnie by było znalezć jakiś poczytny tabloid do którego mozna by pisać codzienne horoskopy xD
    Piszesz co ci do głowy przyjdzie a zawsze znajdą sie tłumy które coś w tej pisaninie znajdą o sobie :)
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a jak myślisz?
    nie bój się ja mam ogromny dystans do siebie( gdybym nie miała bym go tu nie wkleiła) nie obrażę się.

    Masz rację, nawet w największej głupocie coś można znaleźć co do nas pasujexDxD, a może co byśmy chcieli żeby pasowało:p

    Najbardziej jestem zainteresowana końcówką horoskopu. Może kiedyś za ileś tam lat, kupie sobie wachadełko, a później będę smażyła jajka od rana do wieczora, ciekawe ile wątroba to wytrzyma?;)
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Gdybym chciał napisać co myślę musiałbym napisać sam ten horoskop xD
    Nie zaryzykuję bo być może jakiś inny wodnik , lew , świnia , małpa , brzoza czy wiąz pozbawiony poczucia humoru poczuje się obrażony .Do licha moja psina najtrudniej przechodzi zmianę czasu :sleepy: już się zaczyna kręcić i nie chce słuchać że do spaceru jeszcze daleko :)
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale ja to dałam o sobie a nie o innym wodnikuxD, a tak poza tym to świnią też jestem i na jeszcze dodatek wiązemxD piąte i szóste zdanie świetnie do mnie pasuje:p

    no napisz mi horoskop, napisz, napisz:D
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mi też napisz ,napisz :Dchetnie cos o sobie poczytam :D
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    teraz już nam odmówić nie może:D chyba go piesunia na spacer wyciągnęła :)
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    e ze spacerku to już przyszedł :)mysle ze horoskopy pisze :p:D
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale chyba nie dla nas:cry:
    [​IMG]

    obiadu też dziś nie będzie;)xD
    ale kawa tak
    [​IMG]