blokada koła fortuny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zoafi, 10 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    nie bardzo pojmuję w czym rzecz. Nadal byle jakie nagrody wykręcam na kole fortuny. A ponoć blokada zwolniona?
     
    jan11100 lubi to.
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Możesz dokładnie wytłumaczyć w czym problem? O jaką blokadę pytasz?
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zapewne chodzi o ten napis w newsach:

    [​IMG]
    Ale ten napis jest chyba zawsze przy nowościach.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Według mnie to jest taka specyficzna reklama nowego itemu, który można wygrać w trybie imprezowym. Pojawia się dosyć często i można go szybko ustrzelić :)
     
    zzizzie lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Według mnie też ;)
    Ale teraz przy tych zapowiedziach nowego systemu zainteresowań (który mnie przydzielił aż dwie żółte mleczarnie) to się pewnie ludziom dodatkowo kojarzy z lepszymi nagrodami.
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Trudno oczekiwać żeby na kole pojawiały się nagrody typu różowe zagrody i warsztaty w jednym zestawie.
    W każdym razie nie miejsce żeby na ten temat dyskutować ;) zapraszam do wątków dyskusyjnych.

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    zzizzie lubi to.
  7. zoafi

    zoafi Wyjątkowy talent

    dziękuję wszystkim za zaangażowanie się w odpowiedź na moje zapytanie. pozdrawiam. temat uważam za wyjaśniony. dziękuję
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję, pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.