logowanie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kacperek50, 24 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    czy jest przerwa nie można się zalogować
     
    gretag lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kacperek50 u mnie wszystko w porządku, logowałam się wcześniej i teraz po odświeżeniu gra załadowała się bez problemu. Próbowałeś zamknąć i otworzyć przeglądarkę ponownie? Z jakiej przeglądarki korzystasz?
     
  3. szamante

    szamante Generał forum

    u mnie tez nie działa..
     
    gretag lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    szamante już dopytuję. Napisz coś więcej, co się dzieje i na jakiej przeglądarce?
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie tez nie działa
     
    gretag lubi to.
  6. szamante

    szamante Generał forum

    piszą,usługa niedostępna.pracują nad tym,spróbować póżniej...
     
    gretag lubi to.
  7. amuszu

    amuszu Forumowy żółtodziób

    Firefox, po kliknięciu "zaloguj" wyskakuje:
    This Bigpoint service is currently unplayable.
    We are working on it. Please try again later.
     
    gretag lubi to.
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    I u mnie nie działa .Chrome i K-meleon

    [​IMG]
     
    gretag lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję, przekazałam i czekam na odpowiedź.
     
    gretag lubi to.
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie tak samo.
     
    gretag lubi to.
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    **ranczo**, akinomrd oraz ninja006 lubią to.
  12. madziales

    madziales Stały bywalec

    **ranczo** i gretag lubią to.
  13. Wanilia89

    Wanilia89 Okazjonalny autor

    ja tez nie mogę się zalogować, próbowałam na trzech różnych przeglądarkach
     
    gretag lubi to.
  14. **ranczo**

    **ranczo** Forumowy żółtodziób

    próbowałam na różnych przeglądarkach, nie chce się zalogować,a czas ewentu leci.
     
    gretag lubi to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    **ranczo** lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gretag dziękuję za podanie linka do OO.

    Miejmy nadzieję, że problem szybko zostanie rozwiązany.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
    gretag lubi to.
  17. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    I co teraz 5 godzin w plecy.Miałam jeszcze wczoraj nadzieję na skończenie ewentu a teraz mogę tylko pomarzyć
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marianka2011 problemy nie trwały aż 5 godzin, maksymalnie 2 a takie przerwy mogą się zdarzyć i jest to zgodne z OWH a jaką decyzję w tej sprawie podejmie Producent gry dowiemy się jak tylko otrzymamy jakieś informacje.

    Czy ktoś jeszcze ma jakieś pytanie?
     
  19. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    od takich stwierdzeń to bym się powstrzymała bo to nie wiadomo ile to trwało zanim ktoś to zgłosił jak dla mnie ponad 2 godziny ale nawet nie miałam opcji żeby to zgłosić na forum bo nie miałam opcji zalogowania ale wnioskując po postach to minimum 3 jak nie więcej
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2019
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 dział techniczny gry zapewne taką wiedzę posiada a Gracz w razie wystąpienia problemu z zalogowaniem do gry i na forum zawsze ma możliwość zgłoszenia takiej sytuacji do Pomocy technicznej, link znajduje się pod ramką gry.

    Czy w związku z tym, że problemy zostały naprawione i gra jest już dostępna - są jeszcze jakieś pytania?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.