kapusta ...

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by GoskaK, Sep 15, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Przeczytałam, że najprawdopodobniej jest błąd w FAQ.
    Kiedy będzie poprawiony, bo pewności nie ma.
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wg poradnika można było siać kapustę na wszystkich 3 polach farmy, a da się tylko na głównej łące :/
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziliśmy to już i możliwość siania kapusty jest tylko na łące głównej, informacje w poradniku za chwilkę będą zaktualizowane.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  4. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Czy zbiór czasówki jest ze wszystkich 3 części farmy, czy z tej jednej?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pszenicę czy chmiel można jak zawsze siać i zbierać na wszystkich trzech łąkach, roślinę specjalną siejemy tylko na łące głównej.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
    GoskaK likes this.
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    czasówki dotyczą zwykłych roślin, pszenica a później chmiel, także ze wszystkich trzech :) a na końcu ananas to na wszystkich łąkach na wyspie :)
     
    GoskaK likes this.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    cyfrzakk dokładnie tak, dziękuję za potwierdzenie :)

    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Dziękuję :) Wszystko jasne.
    Można zamknąć.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.