grywalność

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by czako1980, Aug 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. czako1980

    czako1980 Stały bywalec

    Witam. Czy Wam gra też nie działa, albo działa bardzo wolno?
    Pozdrawiam
     
  2. ruda_stw

    ruda_stw Okazjonalny autor

    czesc mi czasem tez wolno chodzi,jak krew z nosa,albo sie zacina i musze otwierac znowu przegladarke.
     
  3. czako1980

    czako1980 Stały bywalec

    ja tak robię co minutę i nic >:( może mi się komputer <ciach>.
    powodzenia;)

    Usunęłam określenie niestosowne na publicznym forum.
    MOD_Marion
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    czako1980, u mnie gra działa bez problemów - korzystam z Chrome lub Opery. Jak to przy internetowej grze online, czasem może dochodzić do spowolnienia. Jeśli nie jest to problem masowy, to najpewniej jest związany ze sprzętem użytkownika. Gra będzie bardzo opornie działała przy słabym łączu - warto sprawdzić czy transfer nie zwolnił (podejrzewam, że u Ciebie tak jest). Problemy mogą też stwarzać programy działające w tle - np. aktualizacje. Spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki lub skorzystać z innej. W tym poradniku znajdziesz propozycje działań przy problemach z grą >>klik<<.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. czako1980

    czako1980 Stały bywalec

    ok dzięki. zamykamy
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    W takim razie zamykam. Miłego dnia :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.