blazers

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by blazers, Mar 13, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    56.1%
  2. jasne

    14.6%
  3. to chłop na schwał

    17.8%
  4. balansuję się

    15.3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    20.9%
  6. dopiero teraz ?

    28.3%
Multiple votes are allowed.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Oby tylko nie zabłądził bo ani sosu ani grzybków z patelni ie bedzie w tym roku :cry::cry:
    NO przy takich wicherkach to najbardziej panowie szczęśliwi xDxD a jeszcze jak tak kilka pań sobie spaceruje i tych spódniczkach xD
     
    Marrylan likes this.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD o tak, wtedy to tu jedną spódniczkę, to tam drugą potraktuje wiaterek i coraz to widoki z każdej strony :p A na plaży to i czasem góra od bikini się może odwiązać od tego podmuchu i dopiero widoki wtedy xD;)

    :D spokojnie, kicię z nim wyślę, on ma wbudowany naturalny gps, trafi z zamkniętymi oczami nawet jeśki odległość ma sporo kilometrów :D:);) Ech no ubogie te grzybki w tym roku, dlatego ciułam suszone :oops:

    u mnie zwykle 23, bo parę itemów i dendrologiczne na polach stoją, za 1 h zobaczę, czy styknie, jak nie to koło 19-stej na pewno ;)
     
    agucha31 likes this.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO taaaa tylko w takich wypadkach najlepiej aby pan był sam w chwili obecnej bo jeszcze za bardzo sie zapatrzy co grozi wstrząsami od żony xDxD
    NO powiedziałam kici że jak w tym roku uda mi sie zjeść grzybki to on ma ogromną rybkę a on juz liże pazurki xDxD
    P.s Foto autentyczne mojego prywatnego kici :)
    [​IMG]
     
    agniecha$ and Marrylan like this.
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja jeszcze 2h z hakiem muszę poczekać na zbiór, a potem będzie sianie białej lilii, aż do :wuerg::wuerg:

    Wiem, że wiszą te z jajkiem itd, ale z tymi misjami postanowiłam sobie, że robię po kolei jak wskoczą. Dopiero na tapecie teatr wron, potem ale czy to sztuka?
     
    agucha31 and Marrylan like this.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD o zdecydowanie pan powinien być sam, takie wstrząsy to w ogóle grożą podbitym okiem, ciosem w jedno wrażliwe miejsce albo wręcz powaleniem na glebę xD

    :inlove::inlove::inlove::D no ba jak pańcia rarytasy będzie jeść to kici rarytas rybny koniecznie przysługuje :D Bo za grzybkami raczej jak pamiętam nie przepada xD;) Już mu ślinka cieknie :D Ciekawe, czy by chociaż potrafił wywąchać w lesie? Świnki to trufli szukają, może kicie też by coś potrafiły znaleźć? :);)

    ech, ja będę dalej męczyć, żyto, płaskurkę i groszek. Ale pomału widzę światełko w tunelu :p Potem się rozejrzę i obadam co tam do której potrzeba i za co się zabrać. Ja nawet teraz nie wiem jakie były po kolei. Tak mam porozgrzebywane. Korci żeby robić wszystko jak idzie, ale okropnie dużo chcą rzeczy które strasznie długo rosną i tak sobie wiszą.
     
    agucha31 likes this.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A to tylko wina tego wiatru by była xDxD
    Pewnie jak by w tym lesie jakas rybka sobie leżała too i by wywąchał ale co innego to juz inna sprawa :)
     
    Marrylan likes this.
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja właśnie zrobiłam przegląd trochę misji i teraz na leśnej królują: kozy, owce, świnie, motyle i perfumerie (musze w końcu zrobić misję z perfumami). Myślę, że jutro wywalę kozy i dam rysie z fabryczką żeby produktową misję zrobić, potem coś zastąpię na orły, jeże i ich fabryczki, bo 1 misja wisi już prawie skończona. Potem trzeba się zabrać za misje z rudzikami, kucykami, kawiami itp, bo też po rozgrzebywane. A potem może za te produktowe, w których są owoce z drzew i produkty fabryk.

    hahah zabrakło mi wypadajek na 1 skrawek, roślinki mam w nadmiarze
     
    Last edited: Aug 26, 2019
    agucha31 and Marrylan like this.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o widzisz, przypomniałaś mi,że misję z cukierkami mam nie zrobioną, trzeba pyknąć ;) Te z produktami przy kolorowych mam zaliczone prawie wszystkie, oprócz ryśków. Za to ts-owe i reszta kuleje. Teraz ważki do projektu pandy jeszcze na baśce produkuję, pozostałe muszę dopiero obczaić kiedyś co i jak. ;)
    xDxD mi brakło 10 skrawków :cry: no nic czekam do wieczora :p

    xDxD no a jak xD no przecież to ten wiatr paskudny te sznurki od bikini pozrywał i spódniczki podwiewał, a te oczy to też on paskudnie sam skierował podmuchem, broniłem się, ale był taki silny, no szans nie miałem xD:cry:xD

    mmm jakby takie rybki sobie rosły w lesie, albo po nim chodziły :D:D:D

    [​IMG] :D

    to kicia by na spacerki chętnie chodził :DxD;) Nie bał by się, że się zamoczy przy łapaniu :D
     
    antonina-farmerska and agucha31 like this.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO taa i jak coś to pretensje tylko do tego wiatru bo to tylko on zawinił :) :) Bo po co tak wiał? xDxD
    O to wtedy kicia pewnie na leśne spacerki byłby chętny xD A tak ze nie ma to woli sobie w domku siedzieć, sie wylegiwać i czekać aż pancia kupi xD
     
    antonina-farmerska and Marrylan like this.
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No u mnie typowo produktowe to wiszą motyle, ryśki i anakondy. Ta ostatnia powisi trochę, bo szkoda mi królikow i kur na zrobienie tej misji.



    Ok itemik zgarnięty, mam roślinki jeszcze na 13 skrawków. Jeszcze na 1 rundę albo 2 straczy
     
    Last edited: Aug 26, 2019
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD o to, to przyleciał, narobił rabanu, sukienkami poterepał, sznurki pozrywał , jeszcze wzrok niewinnego w tą stronę kierował, a niewinny obrywa z bańki xD Straszna niesprawiedliwość xD;)

    xDxD a to wiadome, że nie ma to jak się wylegiwać, a rybka sama rzyjdzie, w dodatku obczyszczona, opanierowana i usmażona xD i jeszcze pretensje jak czeka dłużej niż 15 minut xD A na świecie takie cuda i dziwy do obejrzenia czekają

    [​IMG] xD;)
    ja zgarnę za kilka minut :D Ech te anakondy koszmarnie żarłoczne :cry: a w evencie na PST trochę ich poszło, no nie lubię gadzin :cry:
     
    antonina-farmerska and agucha31 like this.
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ehhh....ostatnie chwile wolności i zaraz powrót do rzeczywistości.

    Jak mi się nie chce....jedyny plus, że znowu z moimi dziewczynami będę, bo od połowy lipca nas rozdzielili.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Oj nie chce się, strasznie się nie chce po takich kilku tygodniach wolności :cry: Ba, nawet po kilku dniach się nie chce, ja jeszcze jutro wolne /no teoretycznie, bo młodego mi podrzucają :p/ i też mi się nie będzie chciało :cry:Czemu to wolne tak szybko ucieka :cry: Ani się człowiek obejrzy, a już po

    [​IMG]

    Dobrze, że do dziewczyn wrócisz przynajmniej :)

    I coś na dzisiejsze święto



    Item zgarnięty i ze sklepu fantów trochę, koniec szycia ;)
     
    antonina-farmerska and agucha31 like this.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    O dopiero przed chwilą odświeżyłam farmę i zobaczyłam, że misja wskoczyła, no nic mam nocki to w nocy nadrobię z sianiem
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja pamiętałam, że muszę drzewka na baśce wykosić, bo sianie :cry: Ostatnia prosta /cukrowa :p/ może jeszcze zdążę zebrać raz przed spaniem :p Nadrobisz, nocki są fajne do siania :p;)
     
    antonina-farmerska and agucha31 like this.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD No chyba musze swojego z ciekawosci na spacer zabrać :)
     
    antonina-farmerska and Marrylan like this.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xDxDxD o koniecznie, tyle rzeczy żeby pazurki wbić :) tylko czy się da?

    xDxD

    [​IMG]
    ostatecznie można tirem

    [​IMG]

    :pxD;)
     
    antonina-farmerska and agucha31 like this.
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry:xD ale wykopałeś :inlove::inlove: zupełnie o tym zapomniałam xD Swojskie najlepsze :inlove::inlove::D Idealnie się nadaje xD Mój dziadziu jeździł starem :inlove: I przywoził różne fajne rzeczy, które w tamtych czasach były nie do zdobycia :D:inlove:;)

    A i jeszcze potrzebny kierowca :p

    [​IMG]
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Takie małe sprostowanie, żeby dzieciaczki potem wiedziały co jest co. ;)
    TIR - jest to skrót od Międzynarodowego Transportu Drogowego (fr. Transport International Routier). Na obrazku widzimy ciągnik siodłowy z naczepą.
    Takie wyjaśnienie i myślę, że warto rozróżniać. Wiem, że potocznie łatwiej o tych ciężarówkach mówić TIR.
    W niedzielę na spacerze natknęłam się na Smarta z takim napisem z tyłu:
    upload_2019-8-27_11-35-36.png