łatki...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dorcia531, 23 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dorcia531

    dorcia531 Mistrz forum

    Mam poziom 20 i nie mogę ruszyć dalej bo haczyk nie jest zielony a mam nici nie wiem co robić dalej proszę o podpowiedź.
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Czy umieściłaś przynajmniej 4 skrawki na planszy?
     
  3. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    mam pytanie, czemu jak zrobiłem łatkę na zapas ale jej nie wykorzystałem to ją straciłem ?
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Raczej nie straciłeś, tylko wzór jej się zmienił ;)
    Cytat z poradnika:

    Na bocznym panelu pozostają nie wykorzystane skrawki tkaniny, lecz automatycznie generują się na nich nowe wzory.
    Jeśli pamiętasz, ile miałeś łatek, to sprawdź - liczba powinna się zgadzać, tzn ta niewykorzystana powinna wrócić do zapasu.
     
  5. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    dzieki, sprawdze:)
     
    zzizzie lubi to.
  6. dorcia531

    dorcia531 Mistrz forum

    faktycznie mam 3 tylko zrobione i co teraz mam zrobić
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Może zerknij do eventowego, tam na ostatnich stronach bardzo fajnie ludzie opisali, co robić :)
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Proponuję zebrać rośliny, igły i nitki, a następnie zrobić kolejne łatki w młynie. Informację skąd wziąć przedmioty specjalne znajdziesz w tabeli:

    [​IMG]

    O prezenty możesz poprosić >tutaj<.
    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  9. kalina_czerwona

    kalina_czerwona Czeladnik forum

    Na czym polega ta durna gra w łatki ???nigdzie nie ma objaśnienia!
     
    nowicjusz lubi to.
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Radzę przeczytać poradnik, zasady gry są tam bardzo dokładnie wytłumaczone.
    I nie zgodzę się z Twoją oceną gry, ja uważam, że gierka jest super.:)
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Można też przeczytać wątek eventowy i znaleźć w nim dodatkowe objaśnienia, bardzo proste i dokładne.

    PS. Kocham to, no kocham po prostu... nie chciało mi się przeczytać FAQ, nie rozumiem gry... czyli gra jest durna 8)xD
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    dorcia531 od wczoraj nie kontynuowała tematu więc wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.