łatki...

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by dorcia531, Aug 23, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dorcia531

    dorcia531 Mistrz forum

    Mam poziom 20 i nie mogę ruszyć dalej bo haczyk nie jest zielony a mam nici nie wiem co robić dalej proszę o podpowiedź.
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Czy umieściłaś przynajmniej 4 skrawki na planszy?
     
  3. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    mam pytanie, czemu jak zrobiłem łatkę na zapas ale jej nie wykorzystałem to ją straciłem ?
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Raczej nie straciłeś, tylko wzór jej się zmienił ;)
    Cytat z poradnika:

    Na bocznym panelu pozostają nie wykorzystane skrawki tkaniny, lecz automatycznie generują się na nich nowe wzory.
    Jeśli pamiętasz, ile miałeś łatek, to sprawdź - liczba powinna się zgadzać, tzn ta niewykorzystana powinna wrócić do zapasu.
     
  5. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    dzieki, sprawdze:)
     
    zzizzie likes this.
  6. dorcia531

    dorcia531 Mistrz forum

    faktycznie mam 3 tylko zrobione i co teraz mam zrobić
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Może zerknij do eventowego, tam na ostatnich stronach bardzo fajnie ludzie opisali, co robić :)
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Proponuję zebrać rośliny, igły i nitki, a następnie zrobić kolejne łatki w młynie. Informację skąd wziąć przedmioty specjalne znajdziesz w tabeli:

    [​IMG]

    O prezenty możesz poprosić >tutaj<.
    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  9. kalina_czerwona

    kalina_czerwona Czeladnik forum

    Na czym polega ta durna gra w łatki ???nigdzie nie ma objaśnienia!
     
    nowicjusz likes this.
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Radzę przeczytać poradnik, zasady gry są tam bardzo dokładnie wytłumaczone.
    I nie zgodzę się z Twoją oceną gry, ja uważam, że gierka jest super.:)
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Można też przeczytać wątek eventowy i znaleźć w nim dodatkowe objaśnienia, bardzo proste i dokładne.

    PS. Kocham to, no kocham po prostu... nie chciało mi się przeczytać FAQ, nie rozumiem gry... czyli gra jest durna 8)xD
     
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    dorcia531 od wczoraj nie kontynuowała tematu więc wątek zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.