Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara , Twoje róże są przepiękne :Di w dwóch miejscach xD
    Piosenka bardzoooooo mi się podobała :inlove:
    A tu jakieś przekąski [​IMG]
    jak to na imieninach , trzeba czymś popić ;)
    [​IMG]

    Prezenty dostałam w poniedziałek :)
    Tak było wygodniej gościom , ze względu na wolne dni .
    Dzisiaj kameralnie z synkiem i córcią , pijemy kawkę :)
     
  2. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haha...może i słodki ten ocet za darmoszkę ale my tego za darmo nie dostajemy tylko za ciężki farmerski trud :D
    Następny event odpuszczam sobie bo muszę uzupełnić zapasy w stodole :D no i jakoś nie lubię tych kukułek;)

    no i jeszcze imieninowe tango z różą w zębach :D

    [​IMG]
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pisałam o prezentach od nasxD
    Zauważyłaś,że róże pojawiły się w dwóch miejscach, jak mi miło:)
    Ojejku co tu z tych dobroci wybrać, dobrze,że to wirtualne kalorie:)
    Smaczne wszystko bardzo jest, w realu też bym te dobrocie posmakowała:)
    Rybko, kiedy znalazłaś na to wszsytko czas:)???;)





    To właśnie miałam dopisać, trud farmerski to "tylko" nas kosztuje:)
    Co do kukułek, to myślę,że warto je robić,tak po trochę, myśę,że i tak w końcu dadzą, gałąź z pnącza:)
    Tak to będziesz mieć jakiś zapas wcześniejszych kukułek,bo są do zdobycia w nagrodach:)
    Pomyśl nad tym:) ;):p

    Ale ta nasza Rybka poszła w tany:music::music:xD
     
    ryba4862, Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  4. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola Ty będziesz zastanawiać się nad pnączem a ja nad kukułkami i zobaczymy czym to zaowocuje :D


    Przeczytałam o Renacie w imienniku to "
    Przyjaciółką, jeśli zostaje, to na zawsze. Potrafi szybko i trafnie ocenić człowieka, dzięki zaskakującej intuicji. Lubi błyszczeć w towarzystwie, przyjmować wystawnie gości i wywierać piorunujące wrażenie. Renata to ponadto kobieta zmysłowa i pełna kokieterii."

    Jeśli chodzi o przyjaźń to w realu potwierdziło mi się to w 100 % a że potrafi przyjmować wystawnie gości to widzimy ;)

    [​IMG]
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Stokrotko , tango świetnie mi się tańczy zwłaszcza z różą w zębach :D

    Kara , od Was prezenty najcudowniejsze są xD

    Event , skończyłam dopiero dzisiaj , wczoraj postawiłam dwie tajemnicze zagrody .Dostałam orły i czerwone strusie .
    Na wyspie postawiłam TS (nie wiem z którego eventu były )dostałam papugowca , cieszę się bo nie miałam .Dalej była pistacja i orzesznica .

    Stokrotko , lubię karmić gości i rodzinę .Wszystko się zgadza (powiem tak nieskromnie ;))oprócz tego błyszczenia :)
    Jestem zodiakalnym lwem , w związku z tym lubię też mieć zawsze rację ;)xDxD
     
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Jaka sprytna;)

    O tym samym pomyślałam wczoraj,że ja wezmę się za pnącze a Ty za kukułki:)

    Ciekawe czy to się tyczy naszej Renatki:)
    Nie dość,że wystawnie to i smacznie:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Osoby spod lwa najczęściej są charyzmatyczne i nawet jak o to nie zabiegają to i tak błyszczą :D
    Miłej kawki z dziećmi bo zapewne nie jest to codzienność więc ciesz się chwilą :D [​IMG]


    No to Karola trzymam Cię za słowo :D :D ;)
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Przy okazji eventów kukułkowych coś tam klonowałam .Wszystkich zadań nie robiłam .

    Hmm ,żeby tak w realu można było ,tak szybko wyczarować ciasto i takie przekąski ...xD

    Stokrotko , masz rację xDcórcia studentka rzadko jest w domu , dlatego cieszę się ,że jest dzisiaj xD
    Na razie znikam :)
     
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Wiem jak to jest Renatko, ja ze swoją córcią kawkę przy wspólnym stole piję dwa razy do roku :( dobrze, że najmłodszy jest ze mną to mam motywację do gotowania, pieczenia a nawet sprzątania...tak bym tylko z kotami była bo Beńki nikt by nie przytargał :D
    A Twoja córa zapewne też cieszy się na miłe chwile z mamą. Tyle rzeczy do obgadania :D :D :D
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zaczęłam to cudowne pnacze wykonywać,ale brakuje jeszcze kilku kolorowych zwierzaków:)-ale to dawno było,nie teraz i tak czeka niedokończone:)

    Podczas BB może coś zdobędę:) z kolorowych i jak będą to te co trzeba oddać to pójdą na cudowne pnącze:)

    Też jestem spod znaku Lwa:)
    Zmieściłam się w czasie;) niewiele brakowało i Panna by już była:)

    Celebrujcie takie chwile:)

    Renatko, no ba najcudownejsze,pewnie,że tak i jeszcze jeden prezent na Ciebie czeka:) ;);)

    PS. Wiesz co:) i powiem tylko,że to nie ja będę ten prezent dla Ciebie mieć:)

    Mnie samą ciekawi:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola to szybko pójdzie jak nie trzeba zaczynać od zera :)

    Jesteście wyjątkowo łagodnymi Lwami bo słaba Ryba czuje się z Wami wyśmienicie :)

    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    3 świnie dzikie i byk ognisty do oddania:)

    Z lwów istna dobroć się wyłaniaxD
     
    ryba4862, Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Spokojnie dasz radę, problemem jest tylko SP, której ciągle brakuje i dlatego zawsze rezygnuję z kukułek bo wolę klonować inne zwierzęta ale teraz zobaczę....może się skuszę :D
    Pa Karola, wracam do realnego życia...dobrej nocki :)
    Niech ten wieczór jakoś się wydłuży, żeby Rybka mogła nacieszyć się córką bo to chyba jej najpiękniejszy prezent :D
     
    carlain21 likes this.
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witajcie
    Rybko dołączam się do życzeń i też dokładam różyczkę.

    [​IMG]

    Kawka i ciasto pychotka.
    To dziś podwójnie świętujemy. Wszystkim Nam się udało skończyć w całości - tylko ja jeszcze nie posadziłam swoich drzewek i zagród - ostatnio miałam surmię i granaty a z zaród żółty kurnik więc teraz czekam na koniec eventu i dopiero zobaczę.
    Cieszę się z Waszych sukcesów i mam nadzieję że będzie ich więcej - a kodzik ma fajne nagrody - to chyba za te niedociągnięcia w czasie gry.
     
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    SP ciągle,brak:)
    Mam ile mam i też mnie to cieszy:)
    Skuś się na kukułki, wg mnie warto:)
    Wieczory teraz są już długie,ale ten niech dla Rybki będzie taki najdłuższy:)
    Ja to mam pewność,że to chwile spędzone z córką- to dla Rybki najpiękniejszy prezent imieninowy:)
    Miłego świętowania dla Renatki:)

    A Tobie Stokrotko miłego wieczoru a kiedy już będziesz udawać się w objęcia Morfeusza, przyjemnych snów:)

    Dobranoc:)

    PS. Witaj jesienna Elu:)
     
    Last edited: Nov 12, 2014
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  16. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dużo tu lwów ale i kózka (Koziorożec) czuje się tu bezpiecznie :)
    Kolorowych snów dla wszystkich a dla Rybki jeszcze więcej chwil z córką :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wszyscy mogą i powinni czuć się tu bezpiecznie:)
    Rybka też się z tym zgodzi:)
    Łagodne lwice z nas:)

    Dobranoc:)
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Eluś , dziękuję xDzwłaszcza za róże :inlove:
    Moja najstarsza córcia jest KoziorożcemxD

    Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa z serca płynące :inlove:

    Kara , to my tu dwie lwice xDOj , bardzo łagodne z nas lwice , takie duże koty do przytulania :D

    Stokrotko , moja siostra jest z pod znaku ryb :D

    Dobrej nocy xD
     
    empatyczna and carlain21 like this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Dzień dobry:)

    Ale,jak to na koty, zwłaszcza te duże trzeba czasem uważać,aby za mocno nie przytulićxD

    No i wypowiedziałam, będzie w kukułkach specjalny rząd na cudownym pnącze,nowe runy do odkrycia:)
    Nie wiem dokładnie co i jak, przeczytałam tylko wstęp i przyszłam tutaj o tym napisać:)

    Miłego dnia:)

    Idę zebrać plony i lampki:)

    W tej misji są TPD do zdobycia i rząd na cudownym pnączy,na którym ustawiamy itemy ze wszystkich misji kukułczych i daje 15 TPD i poziom co 8h:)
     
    Last edited: Nov 13, 2014
    ryba4862 likes this.
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej Karola...muszę przejść się i poczytać ale już wiem, że nie nawojuję za bardzo bo mam ogromne zaległości :D
    Mam wolne przez tydzień, tyle, że nie o takie wolne mi chodziło. Zapalenie oskrzeli więc wpadłam na chwilę, poczytam info o kukułkach i do łóżka :(
    Pozdrawiam :) widziałam prezent dla Rybki w Stylowej Szafie :) piękny :)
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.