Opinie Okrętowy bazar

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A dlaczego ryby akurat ?
    Zagrody to jednak dużo mniejsza szansa na wypadajki chociaż to zależy od farmy
    ale
    lepiej siać rośliny długo rosnące
     
    BA_Marion lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Małgosia48, hodowla ryb (ale w oazie miłości a nie w zagrodach) jest potrzebna, aby zdobyć Cukrowe muszelki. Niewiele jest ich potrzebne, wystarczy zrobić 21 rybich klonowań.

    Gumowe ryby wypadają ze wszystkiego (uprawy, drzewa, zagrody, warsztaty) na terenie Farmy. Jak wyżej pisała agniecha$ lepiej coś posiać, aby je zdobyć...
     
  3. hator

    hator Ekspert forum

    Witam :)
    To był dla mnie bardzo pracowity tydzień, ale warto było zakasać rękawy :D
    Kilka dni temu skończone łowienie, wczoraj pomyślne zakończenie tańców, przed chwilą dozbierałam ostatnie wylotki i... pnącze gotowe, moje nowiuśkie rekiny pluskają w wypasionym czerwonym apartamencie, ufff... czas na odpoczynek :p
     
    olgs3, abc2016 oraz agniecha$ lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ostatni popcorn zebrany i oddany, teraz ostatni siew bawełny, brakuje tylko 600 szt. :D
    Zbiór o godz 1 w nocy lub rano,.. zdążę :)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  7. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    hodowle ryb robi w oazie i widze wynik ryba i gumowa ryba co z tego jak na pasku zadan nie powieksza sie o gumowe ryby.Napisałam do pomocy ale do tej pory mi nie odpowidziano.przestałam hodowac bo szkoda mi paszy.Eventu dalej nie robie
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Małgosia48 sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę mailową (odebrane) bo odpowiedź z PT na pewno została do Ciebie wysłana.

    A tutaj tak jak już wyżej zostało napisane: Z hodowli ryb w oazie miłości otrzymujemy Cukrowe muszelki a nie Gumowe ryby, tak więc nie możesz z tych hodowli otrzymać Gumowych ryb. Wypadają one z upraw/drzew/zagród/warsztatów na Farmie a w poradniku do eventu wszystko zawarte i wyraźnie napisane jest w tabeli:

    FAQ_-_Okrętowy_bazar_Farmerama_PL_-_2019-07-29_20.33.55.png
     
  9. 1983Skorpion1983

    1983Skorpion1983 Forumowy żółtodziób

    Gratuluję tym, którzy ukończyli event :)

    Mi udało się zrobić lewy pasek, prawy musiałam częściowo odpuścić, bo nie mam ani rekinów (tak przy okazji czy jeśli zdobędę czerwone ulepszenie to podstawowa zagroda również się pojawi czy po prostu będzie nieprzydatne?) ani wystarczająco sianogroszy żeby je kupić bo moja oferta na targu tkwi tam od kilku dni :cry:

    Jeśli chodzi o główny pasek to chwilowo mam 480 x popcorn i jeszcze wierzę, że do jutra do 14 uzbieram to wymagane 825...
     
    bogusiania, hator oraz Anetta41 lubią to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Czekam na ostatni zbiór bawełny o 1 w nocy.
     
    Anetta41 lubi to.
  11. hator

    hator Ekspert forum

    Zdobędziesz tylko ulepszenie, podstawy nie będzie, ale jak już kiedyś dorwiesz podstawę, to ulepszenie będzie jak znalazł :)
    Uda Ci się, wierzę w Ciebie :) Trzymam kciuki za powodzenie :)
     
    1983Skorpion1983 lubi to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ha, ha, nie robiłem.
    Za to nasiałem pomfiołka do florenów.:p
     
    Marrylan, olgs3 oraz agniecha$ lubią to.
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ha
    mnie pnącze zamroczyło
    a mogłam groszek siać wielki baobab wyrwać

    no ale przecież ja misji nie robię ;)xD
     
    Marrylan, olgs3 oraz hlnrys lubią to.
  14. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Skończyłam dzisiaj do południa, walczącym powodzenia!
     
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    xDxDxD wiekszosc pokonczyla, a ja sie jeszcze bawie, spokojnie ale skoncze, wypadajki sa ale troszke roslinek jeszcze brak, wieczopkiem bedzie koniec;), przy okazji chowalam zwierzaki do misji i z drzewek tez wypadajki dobrze lecialy:)
    jednym zdaniem, bez pospiechu mozna bylo zrobic ewencik,
    ale to tylko moje zdanie;)
    spokojnego wieczorku;)
     
    hator, olgs3 oraz kalinamala lubią to.
  16. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Koniec, w ostatniej chwili :D
    Czy Gwiezdne talary przepadają ?
    Muszę je wymienić dziś przed końcem eventu ???
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A tu były jakieś talary??
    Ja nie zauważyłam :p
     
    olgs3, abc2016 oraz hlnrys lubią to.
  18. 1983Skorpion1983

    1983Skorpion1983 Forumowy żółtodziób


    Kciuki pomogły, dziękuję ! :D Czerwone ulepszenie rzeczywiście póki co nawet niewidoczne, ale może kiedyś zdobędę podstawowe rekiny...
    Wypadajkom musiałam nieco pomóc siejąc parę razy cebulę z SN, a za moment zbieram ostatni raz główki bawełny i wreszcie koniec. Wędkarstwo na styk również udało się skończyć, teraz pora odbudować zapasy...
     
    hator i olgs3 lubią to.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    wlasnie zerknelam jeszcze raz do poradnika i nie widzialam nic na temat talarow, wydaje mi sie ze znikna jak to sie zdarzalo juz w innych ewentach, i szkoda, moznaby je zatrzymac na inne akcje;), ale to tylko moje zdanie;),
    ewencik jak planowalam skonczylam, pnacze dziala, teraz kolejne sianie roslinek do misji i jakos czas na farmie leci, relaks od realu;)
    Pozdrawiam, milego dzionka;), powodzenia jeszcze walczacym
     
  20. hator

    hator Ekspert forum

    Gratuluję :D
    Najważniejsze to nie poddawać się !
    Trzymam kciuki za wszystkich co jeszcze walczą :)
     
    1983Skorpion1983 i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.