Opinie Okrętowy bazar

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hator

    hator Ekspert forum

    Też nie pojmuje jego pesymizmu :p
    Ja stoję na 7 zadaniu z górnego paska, wypadajki lecą mi jeszcze słabiej, a mimo to wierzę, że ukończe ten event z pełnym sukcesem - jeśli tylko nie przegapię żadnego zbioru.
    Tak wynika z moich obliczeń minimalnego pozyskania wypadajek dziennie :p
    Przed rozpoczęciem eventu było to 217 rybek i 379 popcornów dziennie, po dwóch dniach jest 166 i 316 na pozostałe dni dziennie :p
    Zrobię to z palcem oku :p
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ziele wysiałam wczoraj, brak 14 gumowców (pewnie zaraz z czegoś będą) i niecałe 400 popcornu
    Dziwię się narzekaniom na rekiny i ośmiornice. Dobry tydzień wcześniej było w zgaduli. Grecia z Norbim uprzejmie donieśli. Wystawiłam wtedy wszystkie ośmiornice i rekiny. Jakbym zagród nie miała to bym zwierza kupiła jak tańszy był. Zresztą teraz też nie dramat. Uruchomić czerwony koszyk, kalkulator i kasiorka na rybki jest.
    Sieję imbir cytwartowy bo potrzebny dla ważek, pomarańczowy fiołek do misji i 12h rośnie. Menażerie ile mam stoi, drzew minimalnie. Na wypadajki nie marudzę
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;),
    ale smigacie,o matulu, a ja dopiero 8 calych skonczone, ;), do konca duzo czasu zostalo, to chyba nie ma sie co martwic, ;)
    spokojnie, ale do przodu;), dzieki za przypomnienie GT;), real i upaly za bardzo mecza:sleepy:, wczoraj 42°, :sleepy:
    zmykam cos przygotowac na gt;)
     
  4. olek-olek

    olek-olek Stały bywalec

    Ja stoję na 8 zadaniu, brak wypadajek.
     
    Cardamon i kalinamala lubią to.
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Większość chyba tak stoi - albo raczej ,,jedzie,, w takim tempie na jakie została zaprogramowana ta ,,podróż,, (ewent)
    Bardziej niecierpliwi przyśpieszają sobie tym, czy owym i są bliżej ,,mety,, - albo już mają z głowy i teraz mogą... do balonu
    chociażby, albo z wiatrem w taniec, czy co tam kto sobie wybierze.:music:

    Da się i bez walania - wystarczy tylko pilnować owego ,,tempa,, o którym wyżej wspomniałam. Nie sieję długorosnących na wyspie a też 6-ciogodzinne, by zbierać razem z bawełną i jak na razie mieszczę się w tym co jest wymagane .
    - z jednego zbioru wypada mi od 55 do 65 rybek i ponad 100 popcornu ( do 130 max )- a robię 4 dziennie więc spoko
    tym bardziej, że mam jeszcze ,, w rezerwie,, te co na start wypadły, a których tu nie wliczam
    - miłego dnia wszystkim :)
    i może... dla tych wątpiących...i zniechęconych...
    ... No Farmerzy, nos do góry
    nie należy się zniechęcać
    zamiast patrzeć w czarne chmury
    lepiej spojrzeć tam gdzie tęcza...
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wczoraj szczęśliwie ostatnie popcorny oddałam. Na polu znowu groszek na przemian ze szczypiorkiem i pomarańczowym fiołkiem. Spokojnie potańczyć na wyspie i zajrzeć co tam w balonie można
     
    Cardamon, kaska860 oraz hator lubią to.
  7. matthero

    matthero Hrabia forum

    Udało mi się zdobyć pnącze! Przed chwilą! :D

    [​IMG]

    Teraz powracam do siania żółtego groszka. Może za 100 lat skończę tą misję.

    Powodzenia tym, którzy jeszcze walczą! :inlove:
     
  8. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Brakuje mi jeszcze 320 popcornu i będzie koniec. Rośliny w komplecie.
     
    Cardamon lubi to.
  9. martyna026

    martyna026 Czeladnik forum

    uzbierałam ośmiornice i wyzerowało mi pasek, nie wiem czy mogę wpłacać towar? a niby już wszystko miało być w porządku:))
    już jest ok dziękuję
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2019
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    martyna026, napisz proszę do PT, bo nie mamy jeszcze info, ale być może błąd wrócił. I nie wpłacaj drugi raz, poczekaj aż ustalimy co się dzieje :)
     
  11. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mamy już informacje i ogłoszenie >>klik<<
     
  12. jolka1704

    jolka1704 Okazjonalny autor

    ok dziękuję poczekam:)

    tzn. ja też poczekam bo u mnie to samo:))

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja mam ostatnie zadanie w górnym pasku, zawsze mam problem z wypadajkami,a teraz jakoś tak się nazbierało, a raz chyba mi w pasku znikły nasiona oddane,to jest tak jak się na chwilę dorwiesz do kompa hahahaah ale damy rade :) Życzę fajnego weekendu
     
    oset53 i hator lubią to.
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I zadanie zaliczone
    w 3 doby i trochę [​IMG]
    minimalnie bez boczków ;)
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No to koniec, już nie potrzebuję wypadajek:

    [​IMG]
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratuluję :)
    Ja zbieram gumowe rybki, brakuje mi ich jeszcze 150, potem bawełna 10 000 i popcorn 600
    Na noc była cebula, teraz znowu bawełna.
    Zdążę, nie zdążę... zobaczymy dokąd dojdę...
     
    bogusiania i agniecha$ lubią to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Po zebraniu żarówek i bawełny ze wszystkiego przybyło tylko 40 rybek i 140 popcornu.
    Bardzo mało.

    Edit :
    Poniedziałek godz 14:00 - brakuje 70 popcornu i 1900 bawełny... posiana bawełna.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2019
    oset53 lubi to.
  19. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj event przeszedł u mnie do historii.
     
    olgs3 i DankaD76 lubią to.
  20. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    a ja hoduje ryby ale nie powieksza misie ilość gumowych :mad:ryb na pasku .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.