Opinie Okrętowy bazar

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jul 23, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hator

    hator Ekspert forum

    Też nie pojmuje jego pesymizmu :p
    Ja stoję na 7 zadaniu z górnego paska, wypadajki lecą mi jeszcze słabiej, a mimo to wierzę, że ukończe ten event z pełnym sukcesem - jeśli tylko nie przegapię żadnego zbioru.
    Tak wynika z moich obliczeń minimalnego pozyskania wypadajek dziennie :p
    Przed rozpoczęciem eventu było to 217 rybek i 379 popcornów dziennie, po dwóch dniach jest 166 i 316 na pozostałe dni dziennie :p
    Zrobię to z palcem oku :p
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ziele wysiałam wczoraj, brak 14 gumowców (pewnie zaraz z czegoś będą) i niecałe 400 popcornu
    Dziwię się narzekaniom na rekiny i ośmiornice. Dobry tydzień wcześniej było w zgaduli. Grecia z Norbim uprzejmie donieśli. Wystawiłam wtedy wszystkie ośmiornice i rekiny. Jakbym zagród nie miała to bym zwierza kupiła jak tańszy był. Zresztą teraz też nie dramat. Uruchomić czerwony koszyk, kalkulator i kasiorka na rybki jest.
    Sieję imbir cytwartowy bo potrzebny dla ważek, pomarańczowy fiołek do misji i 12h rośnie. Menażerie ile mam stoi, drzew minimalnie. Na wypadajki nie marudzę
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;),
    ale smigacie,o matulu, a ja dopiero 8 calych skonczone, ;), do konca duzo czasu zostalo, to chyba nie ma sie co martwic, ;)
    spokojnie, ale do przodu;), dzieki za przypomnienie GT;), real i upaly za bardzo mecza:sleepy:, wczoraj 42°, :sleepy:
    zmykam cos przygotowac na gt;)
     
  4. olek-olek

    olek-olek Stały bywalec

    Ja stoję na 8 zadaniu, brak wypadajek.
     
    Cardamon and kalinamala like this.
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Większość chyba tak stoi - albo raczej ,,jedzie,, w takim tempie na jakie została zaprogramowana ta ,,podróż,, (ewent)
    Bardziej niecierpliwi przyśpieszają sobie tym, czy owym i są bliżej ,,mety,, - albo już mają z głowy i teraz mogą... do balonu
    chociażby, albo z wiatrem w taniec, czy co tam kto sobie wybierze.:music:

    Da się i bez walania - wystarczy tylko pilnować owego ,,tempa,, o którym wyżej wspomniałam. Nie sieję długorosnących na wyspie a też 6-ciogodzinne, by zbierać razem z bawełną i jak na razie mieszczę się w tym co jest wymagane .
    - z jednego zbioru wypada mi od 55 do 65 rybek i ponad 100 popcornu ( do 130 max )- a robię 4 dziennie więc spoko
    tym bardziej, że mam jeszcze ,, w rezerwie,, te co na start wypadły, a których tu nie wliczam
    - miłego dnia wszystkim :)
    i może... dla tych wątpiących...i zniechęconych...
    ... No Farmerzy, nos do góry
    nie należy się zniechęcać
    zamiast patrzeć w czarne chmury
    lepiej spojrzeć tam gdzie tęcza...
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wczoraj szczęśliwie ostatnie popcorny oddałam. Na polu znowu groszek na przemian ze szczypiorkiem i pomarańczowym fiołkiem. Spokojnie potańczyć na wyspie i zajrzeć co tam w balonie można
     
    Cardamon, kaska860 and hator like this.
  7. matthero

    matthero Hrabia forum

    Udało mi się zdobyć pnącze! Przed chwilą! :D

    [​IMG]

    Teraz powracam do siania żółtego groszka. Może za 100 lat skończę tą misję.

    Powodzenia tym, którzy jeszcze walczą! :inlove:
     
  8. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Brakuje mi jeszcze 320 popcornu i będzie koniec. Rośliny w komplecie.
     
    Cardamon likes this.
  9. martyna026

    martyna026 Czeladnik forum

    uzbierałam ośmiornice i wyzerowało mi pasek, nie wiem czy mogę wpłacać towar? a niby już wszystko miało być w porządku:))
    już jest ok dziękuję
     
    Last edited: Jul 27, 2019
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    martyna026, napisz proszę do PT, bo nie mamy jeszcze info, ale być może błąd wrócił. I nie wpłacaj drugi raz, poczekaj aż ustalimy co się dzieje :)
     
  11. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mamy już informacje i ogłoszenie >>klik<<
     
  12. jolka1704

    jolka1704 Okazjonalny autor

    ok dziękuję poczekam:)

    tzn. ja też poczekam bo u mnie to samo:))

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja mam ostatnie zadanie w górnym pasku, zawsze mam problem z wypadajkami,a teraz jakoś tak się nazbierało, a raz chyba mi w pasku znikły nasiona oddane,to jest tak jak się na chwilę dorwiesz do kompa hahahaah ale damy rade :) Życzę fajnego weekendu
     
    oset53 and hator like this.
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I zadanie zaliczone
    w 3 doby i trochę [​IMG]
    minimalnie bez boczków ;)
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No to koniec, już nie potrzebuję wypadajek:

    [​IMG]
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratuluję :)
    Ja zbieram gumowe rybki, brakuje mi ich jeszcze 150, potem bawełna 10 000 i popcorn 600
    Na noc była cebula, teraz znowu bawełna.
    Zdążę, nie zdążę... zobaczymy dokąd dojdę...
     
    bogusiania and agniecha$ like this.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Po zebraniu żarówek i bawełny ze wszystkiego przybyło tylko 40 rybek i 140 popcornu.
    Bardzo mało.

    Edit :
    Poniedziałek godz 14:00 - brakuje 70 popcornu i 1900 bawełny... posiana bawełna.
     
    Last edited: Jul 29, 2019
    oset53 likes this.
  19. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj event przeszedł u mnie do historii.
     
    olgs3 and DankaD76 like this.
  20. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    a ja hoduje ryby ale nie powieksza misie ilość gumowych :mad:ryb na pasku .
     
Thread Status:
Not open for further replies.