Opinie Okrętowy bazar

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jul 23, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    marnie, marniutko :(
     
  2. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Strasznie marnie i trudno bedzie nazbierac jak z kolczocha wypadlo tylko 28sztuk z 2 pol
     
  3. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    u mnie nie najgorzej, po zrobieniu bocznych pasków w tej chwili mam 645 rybek i 787 popcornu, jeszcze wieczorem będę miała zbiór eventówki na farmie i wspięgi na wyspach, dokładnie ile tego leci się nie przyglądam...powoli do przodu
    powodzenia:)
     
    AngelGina likes this.
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Jako, że Miszcz w lekarskim kitlu nam zaginął bez wieści już jakiś czas temu i odczuwam wielki niedosyt jego miszczowskiego chwalenia się ( :cry: ), postanowiłam sama raz spróbować rozegrać event po "miszczowsku" xD.

    Koło tym razem było łaskawe, wymogi jeśli chodzi o ilość badyla nie aż tak wygórowane i tym samym ok 16:00 event przeszedł do historii 8).

    bazar.png

    Fajnie jest tak szybko kończyć eventy, ale raczej w nawyk mi to nie wejdzie, tym razem po prostu chciałam mieć wolne pola na farmie pod inne... zasiewy ;)
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Gratuluję iście miszczowskiego tempa :) aczkolwiek wyczuwam nieco inny powód tak szybkiego uporania się z sianiem ;)
     
    BA_Rock likes this.
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No naprawdę nie wiem co Ty za przeczucia czy inne wyczucia masz ? xDxDxD
    No dobra przyznaje się, chciałam te wszystkie przynęty z nagród zgarnąć, bo uwielbiam łowić xD:cry:xD
     
  7. [Zosia]

    [Zosia] Moguł forum

    Wypadajki lecą słabiutko ,poprzedni event nie skończyłam przez nie.Zniechęciłam się do robienia eventów,myśle że więcej nie zaczynam.
     
    gosiagosia60 likes this.
  8. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Masz dostep do wazek na baha? Sa do zbioru dwa razy na dobe i daja podobne wyniki z popcornem co karnegia, ktora rosnie z woda i nawozem ponad 17 h.
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie nuda i te bonusy z pnącza mnie nie kręcą-skończyłam już,nie robię dalej8)
     
    AngelGina and olgs3 like this.
  10. nltog

    nltog Aktywny autor

    Jak wyhodować 150 sztuk rekina skoro czas trwania to 22 godziny, a ja mam tylko 1 zagrodę? Przecież to miesiąc albo więcej.
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kupić na targu.
    No albo zrezygnować z zapełniania prawego paska.
     
    olgs3 and zielonygroszek83 like this.
  12. nltog

    nltog Aktywny autor

    Tak to jest patent. Domyśliłam się, a moje pytanie to bardziej pokazanie bezsensu umieszczania w eventach hurtowych ilości niszowych zwierzaków czy produktów. Chyba, że to event dla uprzywilejowanych.
     
  13. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Od dziś G&T więc możesz zdobyć trochę zagród i wyhodować te rekiny samodzielnie np. karmiąc je dodatkowo SP.
    Choć opcja z targiem najłatwiejsza do realizacji to w sumie nie wiem jaki masz budżet SG i po ile stoją teraz rekiny.
    Ode mnie jakieś nowe zagrody jutro masz.
    Powodzenia :)
     
  14. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Pomału ale jakoś się pcha ten farmerski wózek z kwadratowymi kołami do przodu.

    [​IMG]

    Pozdrawiam niewolników bawełnianych pól .
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Pod względem badyla to event skończyłabym wczoraj o 12,na teraz brakuje około 1000 szt popcornu i 250 szt.
    gumek.Wypadajkami się nie martwię wylecą,teraz sieje roślinę do misji.
    Miłego dnia życzę powodzenia siejącym i gratki dla tych co skończyli.
     
    Frytka2012, AngelGina and Cardamon like this.
  16. skretnik

    skretnik Ekspert forum

    Jak wy to robicie że koniec?? :eek: Najlepiej wypadajki lecą z bahamy, ale i tak ciężko.
     
    Frytka2012 likes this.
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Bonusy i sianie długo rosnących z skracaniem wzrostu z rzemiosła i pnącza.
     
    Frytka2012 likes this.
  18. tomash_21

    tomash_21 Zaawansowany

    Siema. Niestety wypadalce to totalna porażka. Prawie z całych dwóch pól Hoji wyleciało marne 90 parę szt. Nierealne skończenie eventu bez walenia na pola SN. Na głównych polach taka sama padaczka z wypadajkami. Górny pasek stoję na 10 - brak ponad 300 popcornów :( :(
     
    skretnik and Frytka2012 like this.
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie minęło 48 h a zostało jeszcze 98h a ty jesteś pewny że nie skończysz.
     
    kalinamala, Frytka2012 and Anhedrea like this.
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Stoisz na 10 zadaniu, czyli już zdobyłeś ponad 700 lub jak robiłeś lewy pasek to ponad 1150 popcornów.
    Więc skąd to narzekanie?
    Ja również stoję na 10 zadaniu i nie narzekam - pasek lewy zrobiony.
     
    Frytka2012, olgs3 and hator like this.
Thread Status:
Not open for further replies.