Opinie Okrętowy bazar

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jul 23, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. henryk483

    henryk483 Forumowy żółtodziób

    U mnie prawy z SN ok,a lewy gdy zrobiłem piąte zadanie wyzerował się.
     
    dantic3 and aisunel like this.
  2. Gwiazdka67

    Gwiazdka67 Weteran forum

    Ja mam to samo,oddalam do obu paskow i sie wyzerowalo:(
     
    dantic3 likes this.
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Jest już ogłoszenie , że starają się naprawić błąd
     
    dantic3, kalinamala and aisunel like this.
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Też tak pomyślałam jak mi się lewy zresetował - w sumie może nie byłoby to takie złe, dla tych co nie ,,nałowili ,, sobie wystarczająco przynęt by skończyć ,,wędkarskie szaleństwo,, :music: ale ... to raczej niemożliwe :p
    No nic, problem został zgłoszony, więc cierpliwie zaczekajmy na jego usunięcie - a może w rekompensacie coś na wędkę nam wpadnie :);)
     
    dantic3 and aisunel like this.
  5. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Zgarnęłam już wszystkie przynęty i na tym koniec eventuxD. Powodzenia
     
    dantic3 and MaraAcoma like this.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie to samo lewa strona pusta :music:
     
    Gwiazdka67 and kalinamala like this.
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

    Trzeba wybaczyc,gra jest tak rozbudowana,po 3,4,5 eventow rownolegle,nawet czlowiek nie podola,a co dopiero komputerxD.Se poczekam i tak jestem uzalezniony;)
     
    Last edited: Jul 24, 2019
  8. adi70370

    adi70370 Forumowy żółtodziób

    U mnie też po oddaniu 200 popcornów wyzerował się pasek z superpaszą. Mam nadzieję, że naprawią to i nie trzeba będzie ponownie zbierać wypadajek :(
     
    dantic3 likes this.
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    brakuje mi 20 przynęt,w pasku głównym widzę 8,,muszę ,/miecio każe/zrobić ten ewent,,paski boczne zapełniłam,nic nie zniknęło,,sieję główki ii jużxD
     
    olgs3 likes this.
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Ja nie mialam problemow z wplacaniem, nic nie znikalo, wplacalam powoli, bo czekalam na oazy;)
    i dalej wszystko ok, :)
    w lewym pasku troszke brakuje i srodkowy zaczety;), jakos to bedzie;)
     
    aleksandra, kalinamala and olgs3 like this.
  11. kecaj6508

    kecaj6508 Młodszy ekspert

    Będzie BB???
     
    dorota444 and picantinio2012 like this.
  12. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Zaawansowany

    też czekam na BB. Mam zbyt małe zapasy paszy, żeby nią szastać na prawo i lewo. Także u mnie na razie wszystko stoi :)
     
    bogusiania and picantinio2012 like this.
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    6h 23°, uff, jedyne wyjscie, zostac na farmie i robic ewencik, tutaj troszke chlodniej;),
    boczne skonczone, teraz spokojnie srodek;)
     
    AngelGina and jagoda1953 like this.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    A po co wam BB do tego eventu...?
    Albo ja już przestałam cokolwiek rozumieć, albo potrzeba 21 hodowli czyli 42 super pasze, niezależnie od tego, czy jest BB czy nie.

    Aha, no fakt - można liczyć na jakieś genialne przeskoki z tych 21 oaz...
    ... no to trzymam kciuki.
     
  15. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    hodowla ryb jest u mnie na dalszym miejscu, dużo dalszym, więc bez BB nawet nie myślę, żeby tam wpakować paszę, ile by jej nie było..
     
    dorota444 likes this.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No niby tak.
    Ale albo ja naprawdę przestałam już cokolwiek rozumieć, albo odżałowując tylko 24 SP na dwanaście tych tam muszelek dostaje się +4 SP do każdego etapu głównego paska.
    Etapów jest chyba 15, czyli wkład się zwraca z lekką górką nawet.
    Ale co ja tam wiem 8)xD
     
  17. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    żeby się nie powtarzać to już o FAQ nie wspomnę ;)
    przestałam być chytra i mam dwa razy rozdymka i raz latająca, plus błazenki, dzięki zzizzie :)
     
    Last edited: Jul 25, 2019
    kalinamala, zzizzie and olgs3 like this.
  18. Lameane

    Lameane Zaawansowany

  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeśli nie ma do tej pory ogłoszenia to marne szanse.
     
  20. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    Zebrałam 3 pola eventówki i wyleciały razem 33 popcorny i 55 ryb. Masakra. Na Baha z 1 pola wspięgi 33 popcorny. Wczoraj kurek był lepiej odkręcony :)
    A jak u Was lecą wypadajki?
     
Thread Status:
Not open for further replies.