gretag

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by gretag, May 11, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Fakt, w Łodzi dzieje się coraz więcej i coraz lepiej :), jeszcze dużo zmian, ale idzie to w dobrym kierunku, zapraszamy częściej ;)
     
  2. aisunel

    aisunel Generał forum

    Witam;)
    Wrocilem z jarmarku fajnego,wiecie,ze wate cukrowa jeszcze kreca:).Mysle wejde tutaj,okna pootwieram,bo zaduch u Greci straszny:p.Na kawke to tu widze szanse niewielkie,o kanapce nie wspomne;).I konia widzialem na sprzedaz,skutek dla mnie nieznany,wyjechalem przed koniem,szkoda,ze nie bylo kogucikow na patyku,wiele bym kupilo_O.Faremka strasznie zapuszczona,w lowach padlem,tego okretu nie robie,skarbow tam nie widze:p.Greciu jutro o 7 rano zapraszam na kawke:eek:
     
    antonina-farmerska, gretag and hlnrys like this.
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Danielu, gdzie taka kawka? Czekam i czekam, miała być o 7 rano a jest już 8,30 :p
    Sama w takim razie zrobię[​IMG] kawkę dla Wszystkich gości :)
    ..a koguciki na druciku to ja w markecie widziałam....a nie, to były wiatraczki..hahah
    Miłego dnia Wszystkim życzę :)
    Event bazarowy na 4 zadaniu głównego paska skończony. Boczne prawie w całości i tyle wystarczy..
    Pnącza z rybnego już mam. Brakuje jednej przynęty ale jutro wypadnie z itemu.
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry zaspany;)
    No i zaspalem,przepraszam Greciu:).Naprawimy to jakims wieczornym drinkiem z parasolem:).Lece na bazarek koninski,papa;)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Puk, puk.
    Oj dawno mnie tu nie było, no ale korzystam że jest G&T i przychodzę zapytać czy cos gospodyni szuka, tylko proszę bez starej śpiewki typu ze nic mi nie trzeba, bo jak nic nie trzeba to moze coś od tak sie przyda :)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Szuka, szuka szczęścia i znaleźć nie może :)..ale proszę pisać czego kto szuka, jak mam to wyślę..
    ..na homarze czy neonowe miśki, myszy czy koty nie ma co u mnie liczyć. Nie mam bogatej farmy.
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no, nie no :( Nie takiej odp oczekiwałam :cry::cry:
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie smutaj, mam inne itemy, drzewa czy zagrody :)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Toż to ja pytam czego Tobie potrzeba, no prócz tego szczęścia itp :)
     
    dantic3 and gretag like this.
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie wiem, do czasu aż Ania sprawdzi działanie neonowych itemów. Gdyby okazało się,że działają prawidłowo z pnączem i przetworami to szukam neonowego niedźwiedzia, kota i myszy.
    Agusiu a czego Ty szukasz w balonie?
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj co do tych itemów to niestety ale nie wiem gdzie je przepiłam bo miałam ale w pasku nie ma, pewnie gdzies na pnącze wrzuciłam albo poszły ostatnio do kogos.
    Kochana szczerze to jeszcze dobrze nie spojrzałam na braki, bo wczoraj czasu wcale nie było a dzis dopiero od południa miałam.
    Obecnie prócz tych itemów co ostatnio i na słupie powiesiłam to chyba nic nie szukam. Wiem, wiem ze szukam petard trudnych ostatnio do zdobycia albo za jaski no ale czasem cos sie trafi :)
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak jesteś takie biedna jak ja to tez o nic nie będe prosić :p
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Pisz czego szukasz bo akurat mogę mieć :)
    TSów nie kupuję więc z nowościami kiepsko...ale są inne itemy czy zagrody/warsztaty.
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    greciu tego czego szukam jest nie dostepne ale dziekuje za odzew moze mam czego ty nie masz i mogła bym pomóc tsów tez nie kupuje i stąd u mnie ogromne braki :wuerg:ale to nic kiedys tam wpadną ;)tym to ja sie nie przejmuję u mnie nie ma wyscig szczurów co ma to mam i moge sie nawet resztami podzielić :D
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    antonina-farmerska and gretag like this.
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Ważne Aniu,że wszystko jasne :) Podziękowania dla Ciebie i innych za testowanie :)
    - - - - -
    Dziś event piłkarski ale nie jestem zdecydowana. Poczekam na FAQ do misji. Być może jutro zacznę event na wyspie a misję na farmie albo zrobię sobie długie wakacje :)
    Wystawiłam swoje neonowe itemy, może będą wypadajki z zagród do misji a jeśli nawet nie to i tak sobie trochę zwierząt wyprodukuję do stodoły.
    = = = =
    Co do prezentów dla sąsiadówl od jutra to proszę mi za fl nie przysyłać. Jeśli znów BP na tym zarobi to będą wymyślać coraz to dziwniejsze sposoby żeby kasę od nas wyciągnąć..a nie zasługują na to..bo nadal nie ma konkretnych informacji z centrali co dalej z grą. To co piszą członkowie ekipy nie jest zadawalające.
    - - - - --
    Zostawiam kawkę i pozdrowienia..
    [​IMG]
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    To w takim razie nic nie napiszę xD
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ciekawe czy po przeczytaniu poradnika do misji ponczowych protest song sie wzmocni czy leciutko zlagodnieje......
     
    antonina-farmerska likes this.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    A jak myślisz?
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    20 zeta = 9% dla itemow....kupia......
     
    antonina-farmerska likes this.