Problemy z grą cd.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Jarolnikk, 19 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Firefox Quantum 68.0.1. (64 bity)
    AFP 32.0.0 223
    Błędnie wpisałam "64"
    Problem dalej istnieje, gra chodzi coraz wolniej.
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To że przekazujecie to ok,ale czy macie jakieś informacje zwrotne co dalej z tym będzie.Ustawiłam tak kompa by się pytał czy aktualizować,bo każda aktualizacja pogarsza płynność gry.
     
    hlnrys lubi to.
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Tez mam problem ale zmieniłem przeglądarkę na Edge
     
  4. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Zatem zakładając, iz problem leży jw, czy jest możliwość techniczna powrotu np. do poprzedniej wtyczki?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    olgs3 jak tylko jakieś informacje otrzymamy to jak zawsze przekażemy je Graczom.

    Mateusz Edge czyli "nowszy model" IE, rozumiem, że nie masz problemów na tej przeglądarce.

    Jarolnikk Bigpoint udostępnia grę na przeglądarkę a gra wymaga odpowiedniego oprogramowania, które to już sam Gracz musi zainstalować i odpowiednio aktualizować. Jeśli chodzi o AFP to może się zdarzyć, że najnowsza wersja nie od razu w pełni współpracuje z grą i może minąć kilka dni zanim się "zgrają". To akurat nic nowego, od zawsze tak jest a informacje od zawsze znajdują się w poradniku: Gdy gra nie działa. Poprzednią wersję wtyczki lub jeszcze starsze znajdziesz zapewne w Archiwum na stronie Adobe a być może też na swoim komputerze, w folderze, w którym zapisywane są pobierane programy.
    Przed zainstalowaniem poprzedniej wersji należy odinstalować tę, którą masz teraz zainstalowaną. Wskazówki znajdziesz tutaj: Reinstalacja Adobe Flash Playera.
     
  6. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Też przeszłam na Edge, gra nie zacina się, ale chodzi bardzo wolno .
     
  7. Rielle78

    Rielle78 Zaawansowany

    też mam problem google za wolno chodzi event nie działa nie wyświetlają się paski po bokach
     
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdzałeś na różnych przeglądarkach?
     
  9. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    No i u mnie zaczęły się kłopoty. Wywaliło mnie z Farmeramy o godz. 00:15 i google wyświetlił komunikat, że nie może się połączyć z serwerem, na którym jest strona farmeramy. Trwało to do godz.00:28. Nadmieniam,że połączenie z netem było cały czas, bo inne strony normalnie działały w tym czasie.
    To już drugi raz tak się zdarzyło >:(
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może takie coś?

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/nocne-konserwy.67811/

    A to świeżynka:
    [​IMG]
     
  11. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Edge to przeglądarka Windowsa. Gra przecina i jak zmieniam farmę albo bahama to muszę czekać 5 min, aż kwiatki przestaną się kręcić bo ładuje drzewa, zagrody, itemy nie ma płynności w grze w mojej ocenie.
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Powyższe problemy były już zgłaszane jakiś czas temu, dziękuję za informację przekażę ponownie.

    5 minut na przejście z jednej łąki na drugą? to już nie brak płynności tylko jakieś dłuższe zawieszenie. Sprawdź proszę swoje połączenie internetowe bo poza tym, że problem może stwarzać AFP to przy niestabilnym połączeniu gra będzie się zawieszała. Proponuję też sprawdzić program antywirusowy, jeśli wymaga aktualizacji to również może mieć negatywny wpływ na grę/blokować i konieczna jest aktualizacja antywirusa.

    Witaj johny217, Twój post niestety nie był związany w żaden sposób z tematem tego wątku - post usunęłam. Otwórz proszę nowy temat klikając napis Napisz nowy temat i w nim zgłoś swój problem.
     
  13. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    hlnrys lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    glajda1011 uwagi o ponownym pojawianiu się komunikatu oraz prac konserwacyjnych zostały już przekazane do odpowiedniego działu, nie otrzymaliśmy jednak informacji zwrotnych.
     
  15. Rielle78

    Rielle78 Zaawansowany

    u mnie na operze dobrze chodzi
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Od wczoraj nie było tu żadnego postu. Czy problem nadal występuje?
     
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Czekamy na odpowiedz nie ma co powielać postów.
     
    martajolka81 i hlnrys lubią to.
  18. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    No i stało się, od 17:00 do teraz chrome i firefox odmówił posłuszeństwa, twierdząc, że nie może połączyć ze stroną Farmeramy, dopiero Edge, którego nie lubię, tu mnie wreszcie wpuścił, po strasznie długim oczekiwaniu.
    I nie pomogło nic, ani czyszczenie, ani resetowanie modemu i wi-fi.
    A wszystko chodzi jak ta lala oprócz strony Farmeramy. :mad:>:(
    Aha, jeszcze na puffinie w komórce też chodzi, ale strasznie muli, trzeba czekać na reakcję po kilkanaście sekund.
    Ech. ewent się zaczął, a tu wszystko siadło...
    I jak tu być farmerką/farmerem?
    edit.
    o godz,19:50 ruszył chrome, a już pozostałe nie były sprawdzane przeglądarki ,bo odechciało mi się...
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2019
    Ewusia51 lubi to.
  19. Ewusia51

    Ewusia51 Naśladowca mistrzów

    no właśnie , jak to być farmerem ? U mnie od wczoraj tak spowolniało , że odechciewa się grania , więcej stresu niż zabawy :(


    Twoje posty połączyłem, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem → klik
    Poćwiczyć możesz w tym temacie → klik
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 lipca 2019
  20. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    kalinamala, Twój post usunąłem ponieważ (jak to sama określiłaś) dotyczył nieco innego problemu.
    Zerknij na to ogłoszenie.
     
    kalinamala lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.