Opinie Okrętowy bazar

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Jul 23, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak jest, boczne zrobione i posiane drugi raz na dużych polach z włączonym trybem oszczędnym ;) Potem jeden pełny i finito. Można siać kocią miętę :)

    Ja też lubię robić eventy ale w rybach pojechali po bandzie na maksa. Skrzynką lub co tam Ci się kliknie. Tobie popcorn zrobić? xD
     
    olgs3, Anhedrea and martajolka81 like this.
  2. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Boczne zrobione,teraz juz tylko sianie.
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak, do kina się przyda :p

    Idzie drugi siew bawełny, koszulki sobie będę tkać.
     
    olgs3, -norbijas- and gosiunia007 like this.
  4. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    No chyba że wolisz gumki :) Przydatna rzecz xD
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Smakowe?:p;)
    Po oddawaniu się na prawo i lewo do centrum mam na razie 101 gumek i 120 popcornów
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Dziwne... Zaznaczony tekst przeczytałam jako "Po oddalaniu się na prawo i lewo od centrum..." :p Może by tak krążyć bliżej centrum... eventu...
     
  7. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mogą być smakowe jeśli sobie takowe zażyczysz :)
    Za 30 minut zbieram i sieję na jeden zbiór :)
     
    olgs3 and Anhedrea like this.
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wracam za 30 minut zbierać bawełnę co by do tego centrum trafić.
     
    jagoda1953 and olgs3 like this.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    martajolka81, a prosiłam? Post usunęłam. O to co Ci potrzebne do eventu możesz poprosić >>tutaj<< lub skorzystać z wynalazku powszechnie "sówką" zwanego.
     
    martajolka81 likes this.
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Na 10 kręceń imprezowymi wpadło 100%,teraz pójdzie szybko i będzie można wrócić do siania kociej mięty. Na zwierzętach zarobione 50 mln.
     
    ania1713 and grakula16 like this.
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja jeszcze dwa razy połowie i zapomnę że byłam na rybach,wiec nie potrzebuje przynęt > A event robię bo robię każdy,czy mi się uda czy nie,koło zjadło mi 99 wejściówek i nic,wiec nie liczę już na koło i po prostu sieje :)Ośmiornic mam ponad 1000 rekinów też wiec nie straszne mi oddawanie i nie muszę kombinować.Kasy mam dość to ani kupować ani sprzedawać nie ma potrzeby.Luz bluz urlopowo , co lubię :) U mnie temperatura 40 stopni w cieniu, wiec uff
     
    gosiunia007 and olgs3 like this.
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    czy dam radę wysiać bez zarywania nocki na dwóch polach??? dopiero leśną ładnie umeblowałam :cry:no i oczywiście bez żadnych bonusów z koła...
     
    gosiunia007 and olgs3 like this.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dasz radę.
    4 zbiory dziennie (3 + na noc) = 4.800
    x5 dni = 24.000
    potrzeba 23.400
    Jak z rozsiewu będziesz mieć 600 szt, to potrzeba 19 zbiorów z dwóch łąk.
    Na luzie.
     
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    dzięki :inlove:
     
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Zrobiłam boczki i na tym koniec . Pozostałe przynęty dostanę z rybiej fontanny .
     
    antonina-farmerska and aankaa_66 like this.
  16. -kaja740-

    -kaja740- Forumowy żółtodziób

    U mnie coś się zadziało, zrobiłam lewy i prawy pasek , nagrody otrzymałam, a po chwili zniknęła SP i SN i paski ponownie do zrobienia, ale środki wymagane zniknęły i co ??? Ponownie mam robić, a jaka pewność, że znowu nie znikną ?
     
    antonina-farmerska and malgos63 like this.
  17. malgos63

    malgos63 Mieszkaniec forum

    U mnie to samo, zrobiłam prawy pasek i znowu jest do zrobienia:(
    co jest graneo_O
     
    antonina-farmerska likes this.
  18. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Właśnie sprawdziłam i też mi jeden pasek zniknął.
     
  19. ewalopata70

    ewalopata70 Czeladnik forum

    a u mnie zniknął lewy i +super paszy nie ma
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Robie baze i jutro sie zobaczy,bo z tymi ulepszeniami fontanny jakos u mnie krucho;).A moze boczne paski odnawialneo_O
     
    kalinamala likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.