Problemy z grą cd.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Jarolnikk, 19 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj kaniape4410. Dziękujemy za informacje, wygląda na to, że ta zaktualizowana Mozilla nie współgra z Farmeramą, być może też razem z przeglądarką automatycznie aktualizuje się AFP i przez to też gra może być spowolniona. Ale to są moje domysły, uwagi przekażemy i wnioski już będą z nich wyciągać odpowiednie osoby.
    Jeśli otrzymamy jakieś informacje to również je przekażemy Graczom.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj farfalla33. Niestety wybrałaś złe miejsce, powinnaś otworzyć własny wątek bo tutaj staramy się rozwiązać problem ze spowolnioną grą, dlatego też Twój post usuwam.

    A jeśli zgłosiłaś problem do Pomocy technicznej za pomocą formularza to odpowiedź otrzymasz na emaila. Tutaj w skrócie napiszę tylko, że gwiezdne talary można otrzymać ze skrzyń za złowione ryby ale jest to nagroda losowa i nie ma żadnej gwarancji, że taką otrzymasz.

    Zapoznaj się proszę również z poradnikiem na temat eventu, tam znajdziesz wszystkie informacje: => Letnie wędkarskie szaleństwo.
     
  3. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Mój problem jest trochę inny. Gram na Mozilli. Wszystko jest dobrze, dopóki "pracuje" intensywnie., jak tylko zrobię małą przerwę, to muszę się przelogować, bo inaczej gra nie działa. Tak mam od trzech - czterech dni. Wystarczy, że przejdę na forum, wracam po paru minutach i muszę odświeżać.
    Wszystko wyczyszczone.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    julkalulka111 jaką masz wersję przeglądarki i wtyczki AFP?
     
  5. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Nie bardzo wiem, bo wszystko "samo się robi". Nie wiem też jak to sprawdzić?
    Znalazłam: AFP 2.0.0.363
    Firefox Quantum 68.0.1. (64 bity)

    Odpukać, ale gra działa lepiej ... oby tak dalej
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2019
  6. mati020703

    mati020703 Forumowy żółtodziób

    wyczyszczenie przeglądarki i odświeżanie stron w dalszym ciągu nic nie pomaga a jak zbiera się kombajnem to działa to chyba jest problem z grą ale i tak działa wolno
     
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    julkalulka111, a w tej wtyczce to nie ucięło czegoś na początku, bo ten numer jakiś dziwny?
    Jeszcze dodatkowo spytam czy nie masz przypadkiem ustawionego komputera tak, żeby przechodził w stan uśpienia przy dłuższej nieaktywności? Bo sama miałam kiedyś taki przypadek, że po takiej automatycznie włączającej się hibernacji gra potem nie chciała normalnie działać.

    mati020703, z jakiej przeglądarki korzystasz? Czy sprawdzałeś czy problem występuje także na innych przeglądarkach?
     
  8. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Zaktualizowałam AFP -32.0.0.223
    Z uśpieniem to nie wiem, bo mój komputer w dzień nie ma czasu spać, a na noc go wyłączam.
    Na razie wszystko gra. :)
     
  9. lubelanka79

    lubelanka79 Forumowy żółtodziób

    witam,też mam problem ze spowolnioną grą,ale tylko na kryształowych wodospadach,na innych polach dziala bez zarzutu
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    podrzuce OO z de ono wiele wyjasnia.....
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/browserprobleme-mit-farmerama.90459/
     
    hlnrys lubi to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    kalinamala lubi to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak w skrocie to dzial techniczny na chwile obecna nie potrafi znalesc rozwiazania problemow.......
     
    gosiagosia60 lubi to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przez wujaszka tłumaczone:

    Witam wszystkich,

    od około 3 tygodni wielu graczy zgłasza problem z zalogowaniem się na swoje konto. Czasami otrzymujesz białą stronę lub struktura gospodarstwa pozostaje na określonym poziomie procentowym i nie opiera się na niej.

    Od połowy tygodnia nadal istnieją doniesienia o powolnych gospodarstwach rolnych, problemach ze zmianą łąk i upraw.

    Zgłaszaliśmy wszystkie problemy programistom i przekazywaliśmy je dalej. Wskazówki od Ciebie / nas dotyczące różnych problemów, ponieważ dotyczy to nie tylko 1 przeglądarki, ale teraz tak dobrej jak każda przeglądarka.

    Bardziej jak pomoc dla Chrome Flash Player (patrz OA Google Chrome Browser: Flash Player jest domyślnie wyłączony ), niestety nie otrzymaliśmy.

    Wielkie podziękowania dla naszych modyfikatorów technologii, którzy poszli na kłopoty i dodali obsługę innych przeglądarek.

    Staramy się zapewnić pomoc na własną rękę, ponieważ niestety nie dostaliśmy żadnej. Dlatego nie możemy ci naprawdę pomóc w rozwiązaniu problemów.

    Postępuj zgodnie ze wskazówkami naszych moderatorów technicznych. Ponieważ obecnie nie ma rozwiązania problemów.

    Dziękujemy za
    zespół moderatora!
     
    hlnrys i gosiagosia60 lubią to.
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W dalszym ciągu zbieramy dane na temat przeglądarek i wtyczki AFP.
     
    -norbijas- lubi to.
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    mozilla 68.0.1 64 bity muli okrutnie
    internet explorer nie wiem tu i na operze działa bez szału
     
    gosiagosia60 lubi to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie na operze działa ale często mi się wyświetla"brak połączenia z internetem"chociaż połączenie jest...I jak się przeloguję,to działa
     
    olgs3 lubi to.
  17. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Uzupełniam w takim razie informacje:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję, przekażę :)
     
  19. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    A u mnie powtórka, znowu bez przelogowania nie mogę grać.
    Firefox Quantum 64.0.
    AFP 32.0.0 223
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Masz zainstalowane dwie wersje tej samej przeglądarki? Przyznaję, że nie bardzo się na tym znam ale wydaje mi się, że powinna być zainstalowana jedna z nich i kiedy aktualizujesz czy sama przeglądarka się aktualizuje automatycznie to zawsze jest ta nowsza wersja.

    Ostatnio podane informacje przekażę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.