skrzynki

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by aresik853, Jul 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Witam, czy inni gracze też mają dzisiaj problem z otwarciem skrzynek. Przy próbie otwarcia skrzynki zostaję wylogowana z gry, a ponownym wejściu już danej skrzynki brak na pasku. Co się dzieje?
     
  2. maslane04

    maslane04 Książę forum

    U mnie również występuje ten problem.
     
  3. annadziedzic1410

    annadziedzic1410 Czeladnik forum

    U mnie tez.
     
  4. kryniaw

    kryniaw Forumowy żółtodziób

    mam ten sam problem
     
  5. maslane04

    maslane04 Książę forum

    U mnie po problemie.
     
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Przed chwilą otworzyłam na próbę jedną skrzynkę i wszystko działało prawidłowo. Być może był jakiś chwilowy błąd.

    aresik853, czy u Ciebie problem nadal występuje czy już da się rozpakować skrzynki?
     
  7. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    u mnie wystąpił ten sam problem przy próbie otworzenia skrzynki a po ponownym zalogowaniu skrzynka została otwarta
     
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    LUCERITO11, ale rozumiem, że problem występował wcześniej, a teraz jest już ok?
     
  9. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Jak na razie jest OK
     
  10. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Już się poprawiło.
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.