brak roslinewevtowek

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kacperek50, 11 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    sk,ą mambrac do sania jk nigzie jej nie ma
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mimoza rośnie tylko na głównej łące. Czy tam próbowałeś ją posiać?
     
  3. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    tak piwrsze dziesiec zbralem i dale nic bo jej niema
     
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli zebrałeś, to nasiona powinny być widoczne w siewniku, chyba, że wykorzystałeś ją do zrobieni narzędzi detektywa w młynie.
    Jeśli nie robiłeś tych narzędzi i nie widzisz zebranej mimozy z poziomu siewnika na głównej łące, to napisz proszę do >>Pomocy Technicznej<<. Tylko tam mogą sprawdzić konto i spróbować ustalić co się stało z mimozą. Z poziomu forum jest to niemożliwe.

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  5. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    mam zabrane stodole a siac nie moge nie zadziłałen ewvnt kan nazyjuż na vzątu astworzyli bubel

    nie roiłem żadnych narzedzi ammimzy kak niema tanima


    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to skorzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy swoim poprzednim poście.
    Zapoznać się też proszę z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    BA_Rock
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 lipca 2019
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Po pierwsze znaczna część tego co napisałeś jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. A po drugie jeśli zebrana mimoza jest widoczna w stodole, a nie widzisz jej w siewniku, to najprawdopodobniej usiłujesz ją posiać tam, gdzie siać jej się nie da.
    Jeszcze raz powtórzę, mimozę można siać tylko na głównej łące, głównej farmy. Nie posiejesz jej ani na dzikiej łące, ani na leśnej polanie. W tym evencie siejemy tylko na jednym polu.

    Sprawdź to jeszcze raz dokładnie.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.