Wędkowanie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kaszak301, 11 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kaszak301

    kaszak301 Młodszy ekspert

    Przed chwilą wykonałam 12 łowień, z których miałam parę razy marlina i inne kombinacje. Za wykonanie określonej kombinacji np. za 2 ośmiornice powinnam dostać skrzynkę. Skrzynek brak... nie ma ani sztuki, no chyba że źle szukam...
     
  2. s5trzelec

    s5trzelec Młodszy ekspert

    A poza tym skąd brac przynęty? W poprzedniej edycji była produkcja w młynie. w tej chwili nie mam przynęty i żadnej skrzyni żeby otworzyć. Nie rozumiem o co chodzi mimo że czytam poradnik po raz kolejny
     
    shemagh lubi to.
  3. shemagh

    shemagh Forumowy żółtodziób

    mam to samo
     
  4. kaszak301

    kaszak301 Młodszy ekspert

    Przynęt nie robi się w młynie. Trzeba je zdobyć z eventów towarzyszących. Teraz można kupić 10 skrzynek po 10 FL (razem 100 FL) i w nich jest 10 przynęt. Moje pytanie było inne....
     
  5. s5trzelec

    s5trzelec Młodszy ekspert

    z jakich eventów towarzyszących nadal nic nie rozumiem. Rusza event a poradnik czarna magia
     
    shemagh lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    kaszak301, skrzynie za połowy rozpakowują się automatycznie. Jeśli liczba złowionych ryb danego rodzaju zapełnia pasek, to automatycznie zeruje się on, a w okienku informacyjnym oprócz informacji o nagrodzie za dany krok, pojawia się informacja o zawartości skrzyni.
    Spójrz na poniższą grafikę. Zrobiłam połów na przynęcie premium, co oznacza podwójną liczbę ryb. Złowiłam marlina - czyli mam oprócz nagrody za krok (10.000 SG) dwie losowe nagrody z dwóch skrzyń marlina - 4 imprezowe wejściówki i TS Nowy Jork.

    marliny.PNG

    s5trzelec, zajrzyj proszę do poradników eventów >>Wielkie łowy<< i >>Taniec na wietrze<<. Nagrodami w tych eventach są m.in. przynęty i skrzynie z przynętami. W poradniku do eventu wędkarskiego jest informacja (cytuję ) "Przynęty będzie można zdobyć podczas trwania towarzyszących eventów.". Na przyszłość otwieraj własny wątek z pytaniem. Autor porusza inną kwestię i robi sie zamieszanie.

    Czy Autor wątku kaszak301 ma jeszcze pytania?
     
  7. s5trzelec

    s5trzelec Młodszy ekspert

    Ok tylko teraz jak nie mam ani skrzyni ani przynęty to na co mam czekać i ile czasu ? Gram tyle lat ale tak dziwnego poradnika i eventu to nie widziałam. Moze jestem tępa ale nic nie rozumiem i moje pytanie nadal jest takie same. Jeżeli event polega na czekaniu aż skapnie przynęta i to nawet połowy nie mam szans wykonać.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    s5trzelec, event wędkarski trwa do końca lipca. Wykonuj eventy towarzyszące choć częściowo, to będziesz mieć przynęty. Możesz też je kupić - w koszyku lub w skrzyni z przynętami - jeśli w żadnym razie czekać nie chcesz. Informacje te są w poradniku >>klik<<. Przynęty też znajdują się w późniejszych nagrodach eventu wędkarskiego - pierwsza w kroku 18. Swoją opinię o evencie możesz wyrazić w wątku dyskusyjnym. Dział pomocy do tego nie służy.

    kaszak301, czy masz jeszcze pytania?
     
  9. kaszak301

    kaszak301 Młodszy ekspert

    Jak dla mnie temat można zamknąć. Zdziwiło mnie tylko że nie było ani jednego talara... Reszty musiałam nie zauważyć. Dziękuję za odpowiedż.
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    kaszak301, myślę, że talarki też będą się trafiać. Zamknę w takim razie wątek, a Tobie udanych połowów życzę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.