Franek

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -bulinek30-, 27 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -bulinek30-

    -bulinek30- Mieszkaniec forum

    Dzień dobry, dziś licznik pokazał mi ładną cyferkę przy Franku xDxDxD
    czy BP planuje w jakiś itemik za wytrwałość i systematyczność logowania? xD
    Tak dopytuje z czystej farmerskiej ciekawości xDxDxD
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    hlnrys lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj -bulinek30-, gratuluję systematyczności, wytrwałości i nadal dobrej zabawy życzę.

    Takich Graczy zapewne jest wielu ale dodatkowych itemów nie przewidziano, gdyby było inaczej to nie zabrakłoby stosownej informacji w dziale ogłoszeń a nic nie ma, niestety.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. -bulinek30-

    -bulinek30- Mieszkaniec forum

    ...a dziękuję bardzo:D
    a szkoda że nic nie wiadomo na ten temat-.-
    a może by tak podpytać ''górę'' czy raczej nie masz szans bo już wszyscy na urlopiexD
    ...ja więcej pytań nie mam;)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przekażę sugestię wyżej ale myślę, że Producent gry jest zorientowany ile dni nieprzerwanego logowania mogą mieć Gracze od czasu zmiany systemu u Franka i póki co to itemy dostajemy w 21. dniu każdego miesiąca.

    A skoro nie masz już pytań to temat zamykam, miłego dnia.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.